عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان:

انتشار میعانات گازی فعلا در حد سمی و خطرناک نیست/ خانواده‌ها حتی‌الامکان از منزل خارج نشوندمتخصص طب کار و عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان اعلام کرد که انتشار میعانات گازی فعلا در حد سمی و خطرناک نیست اما مردم حتی‌الامکان از منزل خارج نشوند.

به گزارش صبح ساحل، «دکتر هادی اسحاقی»، متخصص طب کار و عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان درباره بوی نامطبوع ناشی از انتشار میعانات گازی در بندرعباس گفت: خانواده‌ها برای پیشگیری از در معرض قرارگرفتن این گاز می‌توانند در منزل بمانند، پنجره‌‎ها را ببندند و حتی‌الامکان از منزل خارج نشوند.

اسحاقی افزود: هر چند غلظت میعانات گازی ذکر شده ، فعلا در حد سمی و خطرناک نیست ولی توصیه می‌شود، گروه های ویژه همچون زنان باردار ، کودکان ، سالمندان و بیماران تنفسی و مبتلا به آسم آلرژی در منزل بمانند.

متخصص طب کار و عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان اضافه کرد:  سایر گروه‌های جامعه نیز در صورت لزوم به بیرون آمدن از منزل ضمن استفاده از ماسک در صورت داشتن علائمی همچون سردرد ،حالت تهوع یا تنگی نفس ،سرگیجه اسهال و استفراغ و سایر علائم تنفسی یا گوارشی به اورژانس مراجعه نمایند.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها