بازدید استاندار هرمزگان از جریان مهار نشت گاز خط لوله پالایشگاه نفت ستارهاستاندار هرمزگان با حضور در محل آسیب دیدگی لوله خوراک پالایشگاه نفت ستاره خلیج فارس در جریان فرآیند عملیات مهار نشت گاز و لوله گذاری این خط لوله قرار گرفت.

به گزارش صبح ساحل، «مهدی دوستی»،استاندار هرمزگان عصر چهارشنبه به همراهی «محمدعلی دادور»، مدیرعامل شرکت نفت ستاره خلیج فارس در محل آسیب دیدگی لوله خوراک این پالایشگاه حاضر شد و از عملیات ترمیم شکستگی این خط لوله بازدید کرد.

مدیرعامل پالایشگاه نفت ستاره خلیج فارس ضمن تایید شکستگی خط انتقال میعانات گازی این شرکت اظهار داشت: خروج میعانات گازی از محلی شکستگی متوقف شده و به زودی عملیات ترمیم آغاز می شود.
دادور افزود: شکستگی لوله به دلیل حجم غیرقابل انتظار سیلاب ناشی از بارندگی بود که ساعت پنج صبح چهارشنبه ۲۹دی منجر به بروز حادثه در مسیر رودخانه کل شد. وی ادامه داد: نیروهای عملیاتی فوری به محل حادثه اعزام شدند و مهار میعانات گازهای خروجی آغاز شد.
مدیرعامل پالایشگاه نفت ستاره خلیج فارس اضافه کرد: خروج این گازها می نواند منجر به بروز عوارضی از جمله سردرد در اهالی منطقه تحت تاثیر آن گردد که بابت این حادثه از مردم عذرخواهی می کنیم.

این حادثه از صبح چهارشنبه موجب انتشار شدید بوی گاز در مناطق وسیعی از غرب بندرعباس تا بندرخمیر و گچین شد.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها