رفع تصرف سه قطعه از اراضی ملی و دولتی در جزیره قشمرئیس کل دادگستری استان هرمزگان از رفع تصرف ۱۸ هزار متر مربع از اراضی ملی و دولتی در جزیره قشم خبر داد.
 
    
به گزارش صبح ساحل، مجتبی قهرمانی از رفع تصرف سه قطعه از اراضی خالصه واقع در خارج از محدوده طرح هادی روستای چاهو غربی جزیره قشم مجموعاً به مساحت ۱۸ هزار متر مربع خبر داد.

رئیس‌کل دادگستری استان هرمزگان ارزش تقریبی اراضی رفع تصرف شده را ۱۷ میلیارد و ۸۹۹ میلیون ریال اعلام کرد و گفت: اعاده این اراضی در اجرای دستور مقام قضایی و با همکاری مأمورین پلیس امنیت اقتصادی جزیره قشم انجام شده است.

وی همچنین با تأکید بر تداوم اینگونه اقدامات در راستای اجرای قانون و برای احقاق حقوق مردم جزیره قشم، تصریح کرد: همه مسئولان و کارگزاران نهاد‌های اجرایی و نظارتی باید دغدغه صیانت از اراضی ملی و انفال را داشته باشند و به محض اطلاع از هرگونه سوءاستفاده و تجاوز به این اراضی، ضمن پیگیری موضوع،با دستگاه قضایی همکاری کنند.

رئیس کل دادگستری هرمزگان در ادامه از نظارت دقیق دبیرخانه شورای حفظ حقوق بیت المال در اراضی ملی و منابع طبیعی این استان بر پرونده‌های مرتبط با این حوزه خبر داد و افزود: پرونده‌های قضایی که توسط دستگاه‌های مرتبط در این خصوص مطرح می‌شود به صورت مستمر مورد رصد و پیگیری دبیرخانه قرار می‌گیرند تا بدون هرگونه اطاله دادرسی به سرعت تعیین تکلیف شوند.
برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها