به مناسبت دهمین سالروز تاسیس شرکت فولاد هرمزگان:

جشنواره ورزشی کارکنان و خانواده های فولاد برگزار شدجشنواره ورزشی کارکنان و خانواده های شرکت فولاد هرمزگان برگزار شد.

     

به گزارش صبح ساحل،  به مناسبت دهمین سالروز تاسیس شرکت فولاد هرمزگان، جشنواره ورزشی کارکنان و خانواده های شرکت فولاد هرمزگان در رشته های فریزبی، آمادگی جسمانی و سرگرمی در سالن کارگران شهر بندرعباس برگزار شد.
محمد کارگران،  مسئول امور ورزش شرکت فولاد هرمزگان در آئین پایانی جشنواره ورزشی کارکنان و خانواده های شرکت فولاد هرمزگان گفت : مشارکت گسترده پرسنل در جشنواره‌های ورزشی، حاکی از توجه کارکنان به اهمیت ورزش و آگاهی آنان نسبت به نقش آن در سلامت فردی و اجتماعی است که منجر به رشد اجتماعی و تقویت روابط بین فردی و ایجاد همدلی و اتحاد در خانواده بزرگ توسعه فولاد هرمزگان می شود.
وی تصریح کرد:  هدف ما این است که پویایی و نشاط را در میان کارکنان مان استمرار دهیم و خود کارکنان علاقمند به شرکت در این مسابقات هستند و در آینده مسابقات باشکوه تر و بزرگتری را برنامه ریزی خواهیم کرد.
کارگران اظهارداشت: در جهان صنعتی امروز، بها دادن به ورزش، جايگاه خاصی پيدا كرده و از يک امر تفننی و تفريحی، به ضرورتی انكارناپذير تبديل شده است.
سازمان ها، ادارات و شركت های مختلف  در كشورهای توسعه يافته به مقوله ورزش در بين كاركنان اهميت خاصی می دهند چرا كه معتقدند ورزش می تواند باعث ارتقای روحيه و افزايش راندمان كاری كاركنان شود و هرگونه سرمايه گذاری در امر ورزش در سازمان ها و شركت ها، حاصلی مثبت در جهت افزايش سود آن ها خواهد داشت.
کارگران در پایان گفت: توجه به ورزش کارکنان و خانواده کارکنان در شرکت فولاد هرمزگان ضرورت دارد و با وجود حمایت های  معروفخانی مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان و نگاه ویژه شان به مقوله ورزش به طور حتم در این مسیر قدم های  بزرگتری بر می داریم.

  

جشنواره ورزشی کارکنان و خانواده های فولاد برگزار شد

جشنواره ورزشی کارکنان و خانواده های فولاد برگزار شد

جشنواره ورزشی کارکنان و خانواده های فولاد برگزار شد

جشنواره ورزشی کارکنان و خانواده های فولاد برگزار شد

جشنواره ورزشی کارکنان و خانواده های فولاد برگزار شد

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها