ارسال کمک‌های غیرنقدی مردم قشم به سیل زدگان میناببالغ بر ۱۰ میلیارد ریال کمک‌های غیرنقدی و انسان دوستانه مردم مهربان جزیره زیبای قشم توسط یک دستگاه کامیون به مردم سیل زده میناب رسید.
  
به گزارش صبح ساحل،  این کمک‌ها شامل اقلامی همانند پتو، بخاری به همراه البسه گرم، مواد خوراکی و اقلام بهداشتی است که با هدف یاری رساندن به مردم سیل زده به شهرستان میناب در استان هرمزگان، ارسال شده است.

این اقلام با مشارکت مردم مومن و ولایی جزیره قشم توسط سازمان منطقه آزاد و با مشارکت ناحیه مقاومت بسیج سپاه، دفتر امام جمعه شهرستان قشم، موسسه خیریه ابرار و بسیج اصناف به ارزش بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال تهیه و ارسال شد.

گفتنی است که جمع آوری کمک‌های نقدی و غیرنقدی از سوی نهاد‌های مختلف در قشم جهت ارسال به دیگر شهرستان‌های سیل‌زده استان هرمزگان همچنان در دستور کار قرار دارد که به مرور ارسال می‌شود.

شایان ذکر است، بارندگی روز‌های گذشته در استان هرمزگان، خسارات زیادی در چندین شهرستان این استان به همراه داشته و مردم و نهاد‌های مختلف در جزیره زیبای قشم به نوبه خود جهت تهیه و ارسال کمک‌های انسان دوستانه به مردم نقاط آسیب دیده از سیل، مشارکت دارند.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها