۷۰۰ خیر مدرسه‌ساز در هرمزگان فعالیت دارندمعاون مشارکت‌های مردمی اداره کل نوسازی مدارس هرمزگان از فعالیت ۷۰۰ خیر مدرسه‌ساز در استان هرمزگان خبر داد.
     
     
به گزارش صبح ساحل، علی مرادی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مشارکت‌های مردمی تجلی عشق و ایثار مردم در زمینه برطرف کردن موانع و مشکلات تعلیم و تربیت دانش‌آموزان و اهمیت والای آن دربین آحاد مردم به شمار می‌آید.

وی با بیان اینکه حل مشکلات آموزش و پرورش بدون مشارکت جدی مردم و نهاد های مردمی امکان پذیر نیست، افزود: آگاهی عمومی در مشارکت بسیار مهم و ضروری است.

به گفته معاون مشارکت‌های مردمی اداره کل نوسازی مدارس استان هرمزگان، هر چه اعتمادسازی و اطلاع‌رسانی به مردم بیشتر شود، شوق و علاقه به مشارکت افزون‌تر خواهد شد.

مرادی در ادامه مشارکت‌های مردمی را نمونه ی بارز در جهت آگاهی رسانی و ایجاد اعتماد در بین مردم به جهت احداث و تجهیز فضاهای آموزشی و پرورشی و دیگر فعالیت‌های مرتبط با تعلیم و تربیت دانش‌آموزان دانست.

وی همچنین با تاکید بر جلب مشارکت و تقویت همکاری سازمان‌های مردم نهاد اظهار کرد: اشخاص حقیقی، حقوقی و گروه‌های جهادی و بنیادهای خیریه با احداث مدارس و فضاهای ورزشی و پرورشی در مناطق مورد نیاز، تعمیر یا تکمیل فضاهای آموزشی و پرورشی نیمه تمام، بازسازی مدارس و فضاهای آموزشی غیرایمن، تهیه امکانات و تجهیزات آموزشی و پرورشی می‌توانند به تنهایی یا با مشارکت سایر خیرین در امر مدرسه سازی همکاری کنند.

معاون مشارکت‌های مردمی اداره کل نوسازی مدارس هرمزگان ابراز داشت: تأمین نیازهای آموزشی استان نیازمند مشارکت خیرین و همه آحاد مردم است و با کمک همه جانبه مردم قطعا می توانیم مشکلات و چالش‌ها را برطرف کنیم.

مرادی با بیان اینکه در حال حاضر بیش از ۷۰۰ خیر مدرسه ساز داخل و خارج کشور در استان هرمزگان درامر مقدس مدرسه سازی مشارکت دارند، خاطرنشان کرد: در سال گذشته ۱۰۵ میلیارد تومان تعهد مدرسه سازی داشتیم و امسال نیز تاکنون ۱۷۵ میلیاردتومان درقالب ۱۰۷ پروژه توسط خیرین مدرسه ساز با نظارت اداره کل نوسازی مدارس هرمزگان در دست اجرا است.

  
برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها