رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بندرعباس مطرح کرد:

الزام نصب تجهیزات هوشمند پیمایش بر روی ناوگان حمل و نقل دیزلی درون شهریرئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بندرعباس، گفت: سهمیه سوخت پایه ناوگان بار و مسافر دیزل براساس دریافت پروانه فعالیت و اشتغال و تخصیص سهمیه بیشتر براساس پیمایش توسط ثبت باربرگ الکترونیکی و همچنین نصب دستگاه سیپاد خواهد بود. 
به گزارش صبح ساحل، «عمار زاهدی»، رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بندرعباس با اشاره به ضرورت هوشمندسازی  پیمایش ناوگان دیزلی درون شهری بندرعباس، گفت: سامانه سیپاد، از جمله طرح‌های ملی با هدف تخصیص سوخت به ناوگان دیزل درون‌شهری بر مبنای پیمایش است که با استفاده از تجهیزاتی که بر روی خودروها نصب می‌شود، امکان راهبری و هوشمندسازی خودرو و نظارت هوشمند بر فعالیت‌های ناوگان حمل‌ونقل را فراهم می‌سازد. 
وی افزود: طرح ملی سیپاد عامل رعایت عدالت اجتماعی در حوزه تخصیص سوخت به ناوگان حمل و نقل درون شهری و در نتیجه جلوگیری از هدر رفت و عرضه خارج از شبکه خواهد شد. 
وی درباره سهمیه سوخت ناوگان دیزلی گفت: سهمیه بر اساس ثبت اطلاعات پیمایش توسط دستگاه سیپاد خواهد بود ودر غیر اینصورت مالکین ناوگان دیزلی با کاهش سهمیه سوخت مواجه خواهند شد. 
رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری افزود: کلیه مالکین محترم ناوگان دیزلی دارای پروانه فعالیت درون شهری به منظور دریافت سهمیه سوخت مبتنی بر پیمایش از طریق آدرس اینترنتی Sipaad.IR نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.
زاهدی تصریح کرد: در آینده عدم نصب تجهیزات هوشمند سیپاد بر روی خودروهای دیزلی درون شهری منجر به ابطال پروانه فعالیت و به تبع ان حذف سهمیه سوخت این خودروها  میگردد.
برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها