شناسایی بیش از 900 فقره انواع سرقت در هرمزگانطبق اعلام فرمانده انتظامی استان هرمزگان با هوشیاری و تلاش همه جانبه کارآگاهان پلیس آگاهی استان در خرداد ماه امسال 904 فقره سرقت کشف شد.

 

به گزارش صبح ساحل، سردار غلامرضا جعفری فرمانده انتظامی استان هرمزگان در تشریح این خبر گفت: در راستای ارتقاء امنیت عمومی و به منظور شناسایی و دستگیری سارقان متواری و با هدف پیشگیری از وقوع سرقت در استان با تلاش همه جانبه و شبانه روزی کار آگاهان اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی و همکاری دیگر عوامل انتظامی استان در خرداد ماه و اجرای طرح های متعدد و مستمر مقابله با سرقت تعداد 904 فقره انواع سرقت در استان کشف و هزار و 7 نفر متهم سرقت شناسایی و در عملیات های جداگانه دستگیر شده اند.

وی افزود: کارآگاهان پلیس اگاهی استان در یک ماه گذشته با رصد اطلاعاتی و انجام اقدامات فنی و پلیسی چهار باند سارقان منزل، خودرو و کیف قاپ نیز شناسایی و دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه های متهمان مقادیر زیادی اموال مسروقه کشف شد که ضمن شناسایی مالباختگان، اموال کشف شده به آنان تحویل شده است.

سردار جعفری با اشاره به کشف دو دستگاه خودرو سرقتی و یک قبضه اسحله کمری در مدت یاد شده از سارقان، اظهار داشت: سارقان دستگیر شده در بازجویی های فنی صورت گرفته به جرایم ارتکابی اعتراف کردند که مجموعا با تشکیل 74 فقره پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.

فرمانده انتظامی هرمزگان با هدف پیشگیری از وقوع سرقت در سطح استان از عموم شهروندان و مردم استان خواست ضمن توجه جدی به هشداری پلیسی، در صورت مشاهده و برخورد با هر گونه موارد مشکوک در اسرع وقت از طریق سامانه تلفنی فوریت های 110 به پلیس اطلاع دهند تا در کمترین زمان ممکن نسبت به شناسایی جرم و دستگیری مجرمان اقدام گردد.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها