ادامه ی فعالیت سامانه ی فصلی؛

رگبار باران در برخی از نقاط شهرستان بشاگرد؛ از قرار گیری در حریم رودخانه های فصلی خودداری شودطی روز جاری، با ادامه ی فعالیت سامانه ی فصلی، در ارتفاعات استان، وقوع ناپایداری های تابستانه مورد انتظار است.
   
به گزارش صبح ساحل، در ساعات بعدازظهر در ارتفاعات استان رگبار موقتی باران و رعد و برق و افزایش لحظه ای سرعت باد  پیش بینی می شود، در پاره ای نقاط از شهرستان بشاگرد، وقوع تگرگ و سیلابی شدن موقت رودخانه های فصلی دور از انتظار نخواهد بود. بنابراین، توصیه می شود از قرار گیری در حریم رودخانه های فصلی خودداری شود.
در جزایر خلیج فارس،  در ساعات صبح، مه صبحگاهی و  در طول روز غبار محلی پیش بینی می شود و شرایط جهت تردد های دریایی مساعد خواهد بود.
دریای عمان و شرق تنگه ی هرمز با وزش باد جنوب شرقی کمی مواج خواهد بود،از روز جمعه (دهم تیرماه)، بر شدت وزش باد جنوب شرقی در این مناطق افزوده خواهد شد و دریا نسبتا مواج پیش بینی  می شود.
 به لحاظ دمایی، تغییرات قابل ملاحظه ای نخواهیم داشت.
آینده نگری هفته ی آینده : تاثیرات سامانه ی فصلی تا اواسط هفته ی آینده در استان هرمزگان، به صورت رگبارهای موقتی در ارتفاعات و وزش بادهای نسبتا شدید جنوب شرقی  در مناطق دریایی تداوم خواهد داشت.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها