وریا غفوری رسما از استقلال جدا شدبه نظر می‌رسد اراده‌ای برای تمدید قرارداد با کاپیتان استقلال وجود ندارد و او به زودی از این تیم جدا می‌شود.

   
به گزارش صبح ساحل،  در شرایطی که امروز صبح اخباری عجیب و غریب و سازمان یافته مبنی بر برنامه باشگاه استقلال برای تماس با وریا غفوری از طریق برخی رسانه های هماهنگ با مدیران باشگاه استقلال منتشر شده بود، اما گویا مدیریت باشگاه استقلال و در راس آن سردار آجورلو تمایلی برای تمدید قرارداد کاپیتان تیمشان ندارند.

به همین دلیل هم وریا غفوری تصمیم قطعی اش را گرفت و از استقلال جدا شد. البته وریا برای ماندن در استقلال به مدیران این تیم چراغ سبز نشان داده بود و حتی پیش شرطی هم نداشت اما در نهایت با بی تفاوتی باشگاه استقلال مواجه شد. از طرف دیگر او به تیمهای خواهانش گفته بود که تا دوشنبه یا سه‌شنبه برای استقلال صبر خواهد کرد. باشگاه استقلال هم نشان داد که تمایلی به تمدید قرارداد با او ندارد چرا که تقریبا با همه تمدیدی ها تماس گرفته شده به جز غفوری. با توجه به اینکه باشگاه استقلال تا امروز جدا از جذب دو بازیکن جدید، قرارداد آرمان رمضانی و مهدی مهدی‌پور را تمدید کرده و هیچ تماسی با وریا نگرفته و حتی سراغ بازیکنان دیگر باشگاهها هم رفته در حالیکه قرارداد هم دارند، کاپیتان استقلال به این نتیجه رسیده که این باشگاه تمایلی برای حفظ او ندارد و به همین دلیل با یکی از تیمهایی که خواهان او بودند، به توافق قطعی رسیده است  و لحظاتی پیش رسما از استقلال جدا شد و طی یکی دو روز آینده تیم جدیدش را اعلام خواهد کرد.

البته که مقصد او به احتمال فراوان فولاد خوزستان خواهد بود و شاگرد جواد نکونام‌ خواهد شد.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها