اعطای ۴۰۰ کانکس به خانوارهای زلزله زده هرمزگاننماینده مردم غرب هرمزگان در مجلس شورای اسلامی از اعطای ۴۰۰ کانکس به خانوارهای زلزله زده هرمزگان خبرداد.

     

به گزارش صبح ساحل، احمد جباری  گفت: از بامداد امروز که زلزله در غرب هرمزگان رخ داد، تمامی نیروهای امدادی، نظامی، انتظامی و اجرایی به کانون زلزله اعزام شدند.

وی با بیان اینکه تصمیمات مناسبی با حضور استاندار هرمزگان در همان دقایق اولیه صورت گرفت، اظهار کرد: مقرر شد سریعأ تیم های زنده یاب تک تک منازل آسیب دیده را بررسی و به تمامی زلزله زدگان به اندازه کافی چادر و امکانات مناسب در اختیارشان قرار بگیرد.

جباری ادامه داد: نیروهای برق استان هرمزگان در تلاش برای اتصال برق منطقه هستند تا شرایط امدادرسانی به شکل مطلوب تری صورت بگیرد و چادرها برقدار شود.

وی با اشاره به اینکه تمامی وسایل سرمایشی مدارس مناطق نزدیک به کانون زلزله سریعأ جمع آوری و به چادرها اعطا شود، تصریح کرد: با دستور و پیگیری وزیر کشور، رئیس مجلس شورای اسلامی، استاندار هرمزگان و اعضای کمیسیون عمران برای تک تک خانوارها ۴۰۰ کانکس تهیه و به خانوارهای زلزله زدگان اعطا شود تا زمینه بازسازی منازل آسیب دیده فراهم شود.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها