اعلام آمادگی سازمان هواپیمایی کشوری برای امدادرسانی هوایی به مناطق زلزله زده هرمزگانرئیس سازمان هواپیمایی کشوری اعلام کرد: آمادگی کامل برای امدادرسانی هوایی به استان زلزله زده هرمزگان را داریم.

 

به گزارش صبح ساحل، در پی وقوع زلزله ۶.۱ ریشتری بامداد امروز در هرمزگان محمد محمدی بخش رئیس سازمان هواپیمایی کشوری درباره آخرین وضعیت پروازهای صورت گرفته به این استان گفت: مدیرکل فرودگاهی استان هرمزگان اعلام آماده باش برای ورود پروازهای اضطراری کرد و از صبح امروز نیز آماده باش کامل در صنعت هوانوردی به وجود آمده است تا بتوانیم به موقع  و سریع امدادرسانی هوایی را برای مردم زلزله زده این استان انجام دهیم.

وی افزود: هیچ مشکلی برای پرواز به هرمزگان وجود ندارد و هر تعداد پرواز برنامه ای و فوق العاده که نیاز باشد آن را انجام خواهیم  داد و هرگونه کمکی که نیاز باشد در این زمینه خواهیم کرد.

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری ادامه اداد: در صورت اعلام هلال‌احمر و ستاد بحران کشور آمادگی کامل برای همکاری در حوزه‌های آمبولانس و ترانسپورت هوایی وجود دارد. در این استان فرودگاه‌های بسیاری در حوزه‌های مسافری و نظامی داریم و اگر نیاز باشد از همه این پتانسیل‌ها برای امدادرسانی استفاده خواهیم کرد. همچنین خسارتی به زیرساخت‌های فرودگاهی این استان وارد نشده است.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها