ممنوعیت فروش چارتری بلیت هواپیما به مقصد ۷ شهرخوشخو، معاون هوانوردی سازمان هواپیمایی کشوری از ممنوعیت فروش چارتری بلیت هواپیما به مقصد ۷ شهر خبر داد.

  
به گزارش صبح ساحل، حسن خوشخو گفت: با توجه به تاکیدات وزیر راه و شهرسازی برای نظم دهی به پروازها مقرر شد ۷ شهر از فروش چارتری بلیت هواپیما منع شوند که این شهرها شامل تهران، مشهد، شیراز، اصفهان، تبریز، اهواز و بندر عباس هستند و بهای بلیت در پروازهای چارتری یا سیستمی نباید خارج از سقف تعیین شده باشد.

وی با بیان اینکه جلساتی در شورایعالی هواپیمایی در یک ماه گذشته برگزار شد افزود: مهمترین دستورالعمل های این شورا درباره برگزاری مراسم اربعین بود که باید به صورت منظم عملیات پرواز ها صورت گیرد.

خوشخو افزود: بر اساس دستور وزیر راه و شهرسازی، فروش پروازهای چارتری در بازه زمانی اربعین نیز ممنوع اعلام شد و این امر به شرکتهای هواپیمایی اعلام می شود.

خوشخو درباره اینکه معمولا در ایام پیک پروازها، شرکت های هواپیمایی اقدام به افزایش قیمت بلیت می کنند نیز گفت: درخواست هایی برای افزایش قیمت از سوی شرکت های هواپیمایی با توجه به نرخ ارز، تورم و افزایش حقوق و دستمزدها داشتیم که بررسی های کارشناسی صورت گرفته اما هیچ تصمیمی مبنی بر افزایش قیمت بلیت هواپیما نداریم و این درخواست ها باید در شورایعالی هواپیمایی مطرح و تصویب شود.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها