میزان فروش بلیت‌های جام جهانی اعلام شد۱۰ کشوری که بیشترین درخواست را برای خرید بلیت این دوره از رقابت‌ها داشتند شامل قطر و کشورهای همسایه یعنی عربستان سعودی و امارات متحده عربی است.

 

به گزارش صبح ساحل، جام جهانی ۲۰۲۲ قطر کم کم نزدیک و نزدیک تر می‌شود و اکنون مشخص شده است که فروش بلیت این دوره از رقابت‌ها به دو میلیون و ۴۵۰ هزار نفر رسیده است. آماری که نشان می‌دهد هنوز تقریبا ۵۰۰ هزار بلیت و صندلی خالی وجود دارد.

به نقل از رویترز، جام جهانی قطر امسال یک جام منحصر به فرد خواهد بود. این مسابقات برای اولین بار در پاییز برگزار می‌شود که در اواسط فصل فوتبال‌های داخلی است و بازیکنان در ماه نوامبر باشگاه‌های خود را ترک می‌کنند.

فیفا امروز پنجشنبه اعلام کرد فروش بلیت‌های جام جهانی به دو میلیون و ۴۵۰ هزار نفر رسیده است و بیش از ۵۰۰ هزار صندلی خالی هنوز در جام جهانی قطر موجود است.

فیفا اعلام کرد ۵۲۰ هزار بلیت در مرحله اول فروش که این هفته زمان آن به پایان رسید خریداری شد. بازی‌های برزیل مقابل صربستان و مقابل کامرون جزو پرتقاضاترین بازی‌ها بود.

۱۰ کشوری که بیشترین درخواست را برای خرید بلیت این دوره از رقابت‌ها داشتند شامل قطر و کشورهای همسایه یعنی عربستان سعودی و امارات متحده عربی است.

آمریکا، انگلیس، مکزیک، فرانسه، آرژانتین، برزیل و آلمان نیز در لیستی که فیفا منتشر کرده است نام شان به چشم می‌خورد.

ارزان ترین بلیت برای هواداران خارج از قطر ۲۵۰ ریال (۶۹ دلار) قیمت دارد. هواداران برای رزرو مکان برای اقامت در قطر از طریق وب سایت رسمی مسابقات نیاز به داشتن بلیت تایید شده دارند.

این تورنمنت شامل ۶۴ بازی در هشت استادیوم در دوحه و اطراف آن از ۲۰ نوامبر آغاز می‌شود و مجموعاً حدود ۳ میلیون بلیت برای این بازی‌ها اختصاص یافته است.

 

منابع: تجارت نیوز، ایسنا

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها