کشف یک محموله قاچاق به ارزش ۴۵ میلیارد ریال در محور بندرعباس به حاجی آبادفرمانده انتظامی استان هرمزگان از شناسایی و کشف یک محموله قاچاق به ارزش ۴۵ میلیارد ریال در این شهرستان خبر داد.

   
به گزارش ضبح ساحل، سردار جعفری درتشریح این خبر گفت: ماموران انتظامی مستقر در ایستگاه بازرسی شهید میرزایی این شهرستان شب گذشته حین کنترل خودرو‌های عبوری لاین ترانزیت محور بندرعباس به حاجی آباد به یک دستگاه کامیون کشنده کانتینر مشکوک شده و دستور توقف دادند.
 
وی افزود: ماموران جهت بررسی خودرو را متوقف و در بازرسی دقیق از آن انواع کیف و کفش، ساعت، دوربین عکاسی، تبلت، هدفون و لوازم آرایشی قاچاق که به طرز ماهرانه در زیر بار جاساز شده بود کشف و ضبط کردند.
 
این مقام ارشد انتظامی استان ارزش کالا‌های کشف شده در این عملیات را بنا به نظر کارشناسان اقتصادی ۴۵ میلیارد ریال عنوان کرد.
 
فرمانده انتظامی استان هرمزگان با بیان این که در این رابطه ۲ متهم دستگیر و با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند، اظهار داشت: مبارزه جدّی با قاچاق کالا مصداق بارز حمایت از کالای ایرانی است و با تحقق این مهم، زمینه اشتغال در کشور فراهم خواهد شد و با رونق کارگاه‌های تولیدی و کارخانجات، آمار بیکاری کاهش یافته و بازار کالای ایرانی نیز جانی دوباره خواهد گرفت.        
برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها