یک کشته و ۸ زخمی حاصل تصادفات رانندگی در شیرازعدم توجه به نکات ایمنی باعث دو سانحه رانندگی در بامداد امروز و شب گذشته در شیراز شد که حاصل آن یک کشته و ۸ مصدوم بود.

 

به گزارش صبح ساحل و به نوشته ایرنا، رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز روز جمعه در این باره گفت: دو حادثه منجر به جرح در شب گذشته منجر به کشته و زخمی شدن ۹ نفر شد.
محمدهادی قانع افزود: اولین حادثه ساعت ۲۳ و ۲۶ دقیقه شب گذشته دهم آذرماه و در جاده کمربندی شهرک رضوان شیراز رخ داد.
وی ادامه داد: به گفته تیم امداد و نجات جاده ای از ایستگاه های ۶ و ۱۷ سازمان آتش نشانی، برخورد خودروهای پژو و پراید دلیل این رخ داد و مصدوم شدن سه سرنشین پراید شامل دو خانم و یک مرد و دو سرنشین خودروی پژو که دو نفر مرد بودند شده بود.
وی اضافه کرد: آتش نشانان ضمن ایمنی محل حادثه و جلوگیری از حوادث ثانویه مصدومین را از خودرو ها خارج و به خودروی اورژانس انتقال دادند.
قانع افزود: بامداد امروز ۱۱ آذرماه و در ساعت ۲۵ دقیقه بامداد نیز واژگونی خودروی وانت پیکان با چهار سرنشین مرد جوان در بلوار ولایت مرگ آنی نوجوان ۱۷ ساله و مصدومیت شدید سه جوان دیگر را در بر داشت.
وی اظهار داشت: نیروهای آتش نشانی در پایان هر دو حادثه، وسایل نقلیه را به حاشیه امن جاده منتقل کردند و محل حادثه را برای بررسی علت تحویل کارشناسان پلیس راهور دادند.
علت این دو حادثه پس از بررسی‌های کارشناسی پلیس راهور اعلام خواهد شد.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها