فعال شدن کانال «دنیای مغز» در نرم‌افزار «شاد»با هدف ارتقای دانش و توانمندسازی شناختی نوجوانان، کانال «دنیای مغز و شناخت» در نرم‌افزار آموزشی «شاد» فعالیت خود را آغاز کرد.

   

 

به گزارش صبح ساحل، کانال «دنیای مغز و شناخت» در دو محور رشد سرمایه شناختی دانش‌آموزان (کاربردی) و افزایش دانش علوم اعصاب و شناختی آنها (پایه‌ای) تولید محتوا می‌کند.

آشنایی با کارکردهای اجرایی، حواس، اختلالات روانپزشکی، اعتیاد، خواب، اختلالات کودکی، تکنیک‌های تصویربرداری مغز، مغزهای مصنوعی، تاب‌آوری، حافظه و زبان از جمله موضوعاتی است که در این کانال  آموزشی پوشش داده خواهد شد.

محتوای این صفحه آموزشی در قالب ویدئو، اینفوگرافیک، مقاله علمی، آزمایش علمی و موشن‌گرافی ارائه می‌شود و تیم علمی و اجرایی این کانال در نظر دارد برای تشویق نوجوانان به تعامل بیشتر با علوم اعصاب و علوم شناختی، هر ماه چالش‌ها و مسابقات دانش‌آموزی برگزار کند.

به نقل از روابط عمومی ستاد علوم شناختی، این کانال دانش‌آموزی با همکاری مشترک ستاد توسعه علوم و فناوری‌های شناختی و سازمان آموزش و پرورش ایجاد شده و فعالیت خود را در نرم‌افزار آموزشی «شاد» آغاز کرده است.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها