بیانیه ۲۴۶ نماینده برای قدردانی از فرمان عفو عمومی رهبر انقلابنمایندگان مجلس طی بیانیه ای از فرمان عفو عمومی مقام معظم رهبری قدردانی کردند.

 
به گزارش صبح ساحل، احمد امیرآبادی فراهانی در نشست علنی امروز (سه شنبه، ۱۸ بهمن ماه) مجلس شورای اسلامی ضمن بیان اینکه ۳ بیانیه نمایندگان ادغام و ۲۴۶ امضا جمع شده است بیانیه مجلس شورای اسلامی در قدردانی از فرمان عفو عمومی مقام معظم رهبری در مورد جمع کثیری از متهمان و محکومان اغتشاشات اخیر و دعوت به حضور در راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن ماه را قرائت کرد.

بسمه تعالی

گفتمان انقلاب اسلامی با درون مایه عدالت و مقاومت بعد از گذشت ۴۴ سال از پیروزی شکوهمندش همچنان بر باور و اعتقاد آزادگان جهان می درخشد و مایه امید ملت های مظلوم جهان برای تغییر در نظام ظالمانه حاکم بر نظام بین الملل بوده و هست.

آنچه این انقلاب را از دل حوادث سخت و تقابل های خصمانه دشمنان آزادی و عدالت به سلامت عبور داده است رهبری خردمندانه مقام معظم رهبری که در سایه خون پاک شهدای انقلاب، دفاع مقدس، مقاومت و امنیت به واسطه عظمت و ایثار ملت شریف ایران همچنان درخشان و افتخارآمیز باقی مانده است استقلال اقتدار و مقاومت مثلث قدرت ملت ایران بوده و دشمنان این ملت تاکنون نتوانسته اند با تحریم ها و تحریف و جنگ های روانی و رسانه ای این مثلث قدرت را خوشه دار کنند.

رهبر معظم انقلاب همانند معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) همواره کشتی انقلاب اسلامی را از اقیانوس متلاطم حوادث مختلف عبور داده و آن را به سلامت به مقصد رسانده است. در این مسیر کنش ها، فرامین، تدبیرها و هدایت گری های ایشان مهمترین عامل ناکامی دشمنان ملت ایران بوده است. تدابیر ایشان همواره بن بست های پیش روی کشور را گشوده و اقتدار و رأفت پدرانه اش در بزنگاه های مهم این سرزمین مایه سرافرازی و سربلندی ملت اسلامی بوده است.

فرمان عفو عمومی جمع کثیری از محکومان و متهمان اغتشاشات اخیر در زمره همان تدابیر درخشان رهبر فرزانه انقلاب است که نشان و نماد عقلانیت، اقتدار و رافت توامان نظام جمهوری اسلامی ایران است. این فرمان تاریخی یک بار دیگر باعث رویش مهرورزی های وحدت آفرین و انسجام ملی گردید، از سوی دیگر دشمن را در یک بن بست تصمیم گیری و سیاست بازی قرار داد.

ما نمایندگان ملت ایران ضمن تشکر از پیشنهاد ریاست محترم قوه قضائیه از این تدبیر حکیمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی قدردانی و آرزوی توفیقات و طول عمر با عزت برای ایشان داشته و با تبریک دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی از ملت عزیز درخواست حضور حماسی در راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن را داریم.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها