ورود بیش از ۲۷ هزار گردشگر به قشم طی ۲ روز/ هر دقیقه 3 خودرو به جزیره وارد می‌شودقائم مقام ستاد اجرایی خدمات سفر قشم از ورود بیش از ۲۷ هزار گردشگر در روزهای ۲۴ و ۲۵ اسفندماه از طریق اسکله‌های لافت و پهل، به این جزیره خبر داد.

 

به گزارش صبح ساحل، حجت الاسلام محمدسعید آخوندی گفت: این آمار نسبت به سال گذشته بیش از ۷۵ رشد داشته است.

وی ادامه داد: این گردشگران از طریق هفت هزار ۱۹۴ خودرو به جزیره وارد شده اند و میزان ورود خودرو به جزیره نیز بیش از ۵۱ درصد رشد داشته است.

به گفته قائم مقام ستاد اجرایی خدمات سفر قشم افزایش ورود گردشگران و خودروها به این جزیره با توجه به تمهیدات انجام شده در ارتقای زیرساخت های گردشگری جزیره و افزایش اطلاع رسانی در مورد جاذبه های بزرگترین جزیره خلیج فارس صورت گرفته است.

حجت الاسلام آخوندی تصریح کرد: با توجه به عملیات بهسازی و ساماندهی اسکله های لافت و پهل نرخ تردد خودرو ها امسال به ۳.۴۷ در دقیقه رسیده است که رکوردی بی سابقه در سفرهای دریایی قشم و کشور به حساب می آید.

همه ساله با آغاز تعطیلات نوروزی، جزیره قشم مملو از جمعیت گردشگری است که از نقاط مختلف میهن اسلامی با هدف استفاده از هوای کاملا بهاری، سایت های منحصر بفرد گردشگری، سواحل زیبا و بازار مناسب خرید آن، راهی این منطقه در جنوبی ترین نقطه کشور می شوند.

قشم این روزها میزبان انبوه میهمانان و گردشگران از اقصی نقاط ایران و مسافران خارجی است.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها