۲ گزینه جدی عربستانی‌ها برای جایگزینی رنارفدراسیون فوتبال عربستان برای انتخاب سرمربی جدید خود روی دو گزینه سرشناس دست گذاشته است.

     

به گزارش صبح ساحل و به نقل از الاخباریه، هدایت تیم ملی فوتبال عربستان را در جام جهانی ۲۰۲۲ اروه رنار فرانسوی برعهده داشت. این سرمربی سرشناس عملکرد بسیار خوبی روی نیمکت عربستان داشت و سران فدراسیون فوتبال این کشور دوست داشتند با او ادامه همکاری دهند اما این مربی تصمیم به فسخ قراردادش گرفت و به احتمال خیلی زیاد هدایت تیم ملی فوتبال زنان کشورش را برعهده خواهد گرفت.

عربستانی ها باتوجه به اینکه جام ملت های آسیا را پیش رو دارند قصد دارند هر چه سریع‌تر جایگزین رنار را معرفی کنند.

طبق اعلام سایت الاخباریه عربستان ژرژ ژسوس و فرناندو سانتوس دو گزینه جدی هدایت تیم ملی فوتبال این کشور هستند و فدراسیون فوتبال عربستان در حال مذاکره با آنهاست.

ژسوس سرمربی شناخته شده‌ای در فوتبال اروپا و پرتغال است. او در تیم‌های اسپورتینگ، بنفیکا، فنرباغچه و فلامینگو مربیگری کرده و سابقه مربیگری در الهلال عربستان را هم در کارنامه دارد.

فرناندو سانتوس هم در سال های اخیر هدایت تیم ملی فوتبال پرتغال را برعهده داشت و سابقه قهرمانی با این تیم در جام ملت‌های اروپا را در کارنامه دارد.

او بعد از ناکامی اخیر در جام جهانی از هدایت پرتغال کنار گذاشته شد.

منتشر شده: 1
مهدی جلالوند
۹ فروردین ۱۴۰۲
فدراسیون فوتبال عربستان اگرمیخواهدتیم ملی این کشورقهرمان جام ملت‌های آسیا درقطرشود بایدنونواسپریتورابه عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال عربستان انتخاب کند.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها