قاتل 20 ساله متواری در میناب دستگیر شدبا هوشیاری و تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان میناب قاتل 20ساله که پس از وقوع قتل متواری شده بود، شناسایی و دستگیر شد.

    

      

به گزارش صبح ساحل، سردار غلامرضا جعفری فرمانده انتظامی استان هرمزگان امروز گفت: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر وقوع یک فقره قتل در شهرستان میناب، پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان میناب به منظور بررسی ابعاد چگونگی وقوع قتل به بیمارستان اعزام که با بررسی و انجام اقدامات پلیسی مشخص شد در پی درگیری بین 2 نفر در دو راهی تیاب این شهرستان با سلاح سرد یکی از طرفین درگیری مجروح که پس از انتقال به بیمارستان علی رغم تلاش کادر درمان فوت کرده است.

سردار جعفری اظهار داشت: کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان با رصد اطلاعاتی و اقدامات فنی و پلیسی و بررسی صحنه جرم ضمن شناسایی طرفین درگیری با هماهنگی قضائی در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه قاتل 20ساله را دستگیر که در بازجویی و تحقیقات فنی صورت گرفته لب به اعتراف گشود و به جرم ارتکابی معترف شد و عنوان داشت، طی یک درگیری لفظی و تنشی که ازمدتها قبل با داشتیم طی مشاهده فرد مقتول اقدام به درگیری و بر اثر عدم کنترل خشم مرتکب قتل شدم.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها