برای چهارمین سال پیاپی؛

«ام‌باپه»، بهترین بازیکن فصل لیگ فرانسه شدستاره پاری‌سن‌ژرمن برای چهارمین بار پیاپی به عنوان بهترین بازیکن فصل رقابت‌های لیگ فرانسه انتخاب شد.

به گزارش صبح ساحل و به نقل از لوپاریزین، تا پایان فصل جاری رقابت‌های لیگ فرانسه تنها یک هفته دیگر باقی مانده است. پاری‌سن‌ژرمن یک هفته پیش از پایان این رقابت‌ها توانست قهرمانی‌اش را قطعی کند.

کمیته بازیکنان شاغل در لیگ فرانسه مراسم انتخاب بهترین‌های فصل را برگزار کرد و کیلیان ام‌باپه، ستاره پاری‌سن‌ژرمن، برای چهارمین فصل پیاپی عنوان بهترین بازیکن را به خود اختصاص داد.

ام‌باپه در فصل جاری هم نمایش خیره‌کننده‌ای در پاری‌سن‌ژرمن داشته است؛ به طوری که موفق به زدن ۲۸ گل و تدارک‌دیدن شش پاس گل شد. ام‌باپه در صدر جدول بهترین گلزنان لیگ یک هم قرار دارد و رقابت نزدیکی با لاکازت در هفته پایانی دارد.

لیونل مسی هم در فهرست انتخاب بهترین‌های فصل حضور داشت. او در فصل جاری ۱۶ گل برای پاری‌سن‌ژرمن به ثمر رسانده و ۱۶ پاس گل هم داده است. البته این بازیکن آرژانتینی در این مراسم حضور پیدا نکرد و راهی اسپانیا شد.

در این مراسم همچنین نونو مندس از پاری‌سن‌ژرمن به عنوان بهترین بازیکن جوان انتخاب شد.

سامبا، سنگربان لانس، عنوان بهترین دروازه‌بان فصل را به خود اختصاص داد. فرانک ایس، سرمربی لانس، هم به خاطر نایب‌قهرمانی تیمش به عنوان بهترین سرمربی فصل انتخاب شد.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها