یک فقره زمین خواری به ارزش 1 میلیارد تومان در بندرعباس کشف شدفرمانده انتظامی استان هرمزگان گفت: با تلاش کارشناسان پلیس امنیت اقتصادی استان هرمزگان یک فقره زمین خواری به ارزش 10 میلیارد ریال شناسایی و کشف شد. 
به گزارش صبح ساحل، «سردار علی اکبر جاویدان»، فرمانده انتظامی استان هرمزگان تشریح این خبر گفت: کارشناسان پلیس امنیت اقتصادی استان در راستای مقابله جدی با پدیده قاچاق کالا و ارز و طرح مقابله با زمین خواری با تعامل و همکاری با اداره بنیاد مسکن استان هرمزگان فردی را که اقدام به تصرف غیر قانونی 10 هزار متر مربع از اراضی ملی و دولتی واقع در روستای دمیلو بندرعباس کرده بود را شناسایی و موضوع را در دستور کار قرار دادند.
جاویدان با بیان اینکه ارزش مالی زمین های تصرف شده را کارشناسان 20 میلیارد ریال عنوان کرده اند، اضافه کرد: در این رابطه یک متهم شناسایی و احضار که ضمن اعتراف به جرم ارتکابی با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.
این مقام ارشد انتظامی استان افزود: حفظ بیت المال و اراضی ملی و دولتی از دست متصرفان و سودجویان همواره در دستور کار پلیس قرار دارد و با متخلفان برابر قانون و با قاطعیت برخورد می شود.
برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها