وعده‌هایی که عملی نشد

 

 

پیام کارگران  تصفیه‌خانه شرکت آب‌وفاضلاب هرمزگان:
«باسلام خدمت مدیران ومقامات استان هرمزگان
پس از پیگیری‌های زیاد ازطرف روزنامه صبح ساحل و اعتصاب 70 کارگر بومی تصفیه‌خانه آب و فاضلاب در تاریخ 25 دی‌ماه فقط حقوق مهرماه را برای ما واریز کردند و گفتند که تا 10 روز دیگر کل حقوق عقب مانده، همراه با پنج سال سنوات داده نشده، واریزمی‌شود اما متاسفانه بیشتر از 10 روز گذشت و هیچ خبری نشد. به دفتر آبفا مراجعه می‌کنیم، فقط وعده‌ی امروز و فردا به ما می‌دهند. به دفتر «شرکت ژرف کارجم» مراجعه کردیم اصلا جواب درستی نمی‌دهند. به فرمانداری مراجعه کردیم، اما وعده‌ها همه پوچ وخالی هستند.
الان 4ماه حقوق عقب مانده داریم، موادبهداشتی شامل ماسک، مایع دستشویی و لباس کار هم به ماتعلق نگرفته. از تیرماه سهمیه‌ی روزانه یک عدد شیر داشتیم که آن را هم قطع کردند.
محل کار ما محیطی فوق العاده آلوده است که اکثر فاضلاب بیمارستان‌ها و منازل وارد محل کار ما می‌شود. چطور با جیب خالی که 4ماه حقوق عقب افتاده داریم خودمان مواد بهداشتی تهیه کنیم؟
ما 70 کارگر بومی، فقط و فقط خواهان حق خود هستیم. از مسئولین ناامیدشده ایم. بااین مشکلات مالی واجاره خانه‌های بالا همیشه شرمنده خانواده خود شدیم. باتوجه به اینکه یک ماه دیگر تا پایان سال مانده، خواهشمندیم مسئولین دلسوزانه پیگیری شدید و به موقع دراین رابطه انجام بدهند وحق و حقوق کلی این 70کارگر بومی را که با سختی و با این همه آلودگی درمحل کار باز هم مشغول کار هستند، بدهند و دلشان راشاد کرده  و آن‌ها را ازشرمندگی خانواده‌هایشان دربیاورند».
  
برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها