درنخستین دوره فوتسال جام نوروز سیرمند:

شهید «کناری راییز» جام قهرمانی را بالای سر بردنخستین دوره مسابقات فوتسال جام نوروز روستای سیرمند که درزمین چمن مصنوعی این روستا درجریان بود با قهرمانی تیم شهید کناری راییز به پایان رسید.


جواد حیدری مسئول برگزاری این مسابقات به صبح ساحل گفت: دراین دوره از رقابت هاکه  با  حضور  شش تیم دردوگروه سه تیمی برگزار شد تیم های کشاورز سیرمند ، راییز  و شهابی سیرمند در گروه یک و گارد سیرمند  ، سیاهک و باغان در گروه دوم قرار گرفتند.


 وی ادامه داد : پس از انجام بازی های گروهی ، کشاورز سیرمند وراییز  از گروه یک و گارد سیرمند وسیاهک از گروه دوم به مرحله نیمه نهایی صعود کردند که دراین مرحله کشاورز سیرمند توانست باشکست یک برصفرمقابل تیم سیاهک به فینال این بازی ها راه یابد.


 همچنین تیم  رائیز نیز توانست در وقت اضافه ۶بر۴تیم گارد سیرمند راشکست دهد و فینالیست شود .


حیدری گفت : در بازی پایانی که با حضور جمع کثیری از ورزش دوستان، اعضای شوراها و دهیاران و فرمانده بسیج سر چاهان در زمین چمن مصنوعی سیرمند برگزار شد  دوتیم یک بازی  جذاب ودیدنی را به  نمایش گذاشتند و پس از ردوبدل شدن14 گل  تیم راییز موفق شد با نتیجه  ۸بر۶تیم کشاورز سیرمند راشکست دهد و قهرمان نخستین دوره مسابقات فوتسال  جام نوروز روستای سیرمند شود. 

درپایان طی مراسمی به تیم های برتر جام قهرمانی اهدا شد.