تیم ملی ووشو مردان در بندرعباس اردو می‌زندرئیس هیات ووشو هرمزگان گفت: براساس برنامه ریزی های انجام شده از سوی فدراسیون، اردوی تیم ملی ووشو جوانان در بخش آقایان در بندرعباس برگزار می‌شود.
علیرضا بهرمن  افزود: این اردو در روزهای ۲۸ خرداد تا ۱۳ تیرماه در بندرعباس برگزار خواهد شد و روند تمرین تیم از سوی رئیس فدراسیون ووشو مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت.

وی با اشاره به نقش مهم این میزبانی در رشد و ارتقا ووشو هرمزگان، افزود: در تلاش هستیم تا در صورت فراهم شدن شرایط، یک مرحله از اردوی تیم ملی بزرگسالان اعزامی به رقابت های جهانی شانگهای چین را نیز در بندرعباس برگزار کنیم.

بهرمن که مربی تیم ملی ووشو جوانان نیز است، خاطرنشان کرد: تیم ملی ووشو جوانان کشورمان در دو بخش بانوان و آقایان خود را برای حضور در رقابت های ۲۰۱۹ آسیا آماده می‌کند.

وی بیان داشت: این رقابت ها در روزهای ۲۴ مردادماه تا دوم شهریورماه به میزبانی کشور برونئی دارالسلام برگزار می‌شود.

رییس هیأت ووشو هرمزگان در خصوص عملکرد نفرات اعزامی از استان به رقابت های انتخابی تیم ملی در رده‌های سنی نوجوانان و نونهالان، گفت: این ووشوکاران اگرچه به دلیل سطح بالای رقابت ها موفق به کسب عنوان و حضور در اردوی تیم ملی نشدند، اما عملکرد خوبی از خود نشان دادند و آینده روشنی برای آنها و ووشو هرمزگان وجود دارد.

در حال حاضر حدود دو هزار نفر به صورت رسمی و غیررسمی در رده‌های مختلف سنی در هرمزگان در رشته ووشو فعال هستند.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها