به مناسبت هفته صنایع دستی

دو مرکز آموزش و اشتغال صنایع دستی در هرمزگان افتتاح می شودمدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری هرمزگان گفت: به مناسبت هفته صنایع دستی، دو مرکز آموزش و اشتغال صنایع دستی در هرمزگان افتتاح می شود.

به گزارش صبح ساحل و به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان هرمزگان، رضا برومند در ادامه به  تشریح برنامه های این اداره کل به مناسبت 20 خرداد روز جهانی صنایع دستی پرداخت و افزود: همچنین از هنرمندان و صنعتگران صنایع دستی استان که نقش مهم و تاثیرگذاری در حوزه تولید، ترویج، بازرگانی و صادرات صنایع دستی داشته و دارند و همچنین صنعتگران دارای نشان ملی صنایع دستی تجلیل می شود.

او با اشاره به برگزاری نمایشگاه های صنایع دستی در سراسر استان افزود: در بندرعباس نمایشگاه دائمی صنایع دستی در معاونت صنایع دستی  و بازارچه دائمی صنایع دستی در معبدهندوها افتتاح می شود.

برومند همچنین به برگزاری نمایشگاه عکس ناصر رهسپار اشاره کرد و افزود: به مناسبت هفته صنایع دستی و به پاس تجلیل از فعالان این صنعت، نمایشگاه عکس های این هنرمند و فعال صنایع دستی از حضور در نمایشگاه های بین المللی در معبدهندوهای بندرعباس برپا می شود.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها