فرمانده نیروی انتظامی در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان:

اقدامات بزرگی در زمینه مبارزه با قاچاق در هرمزگان صورت گرفته استفرمانده نیروی انتظامی با اعلام افزوده شدن به ناوگان دریایی استان گفت: در جهت مقابله با بدحجابی باید دستگاه های متولی بیشتر از قبل دلسوزی کرده و وارد عمل شوند. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار حسین اشتری در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان با اشاره  فروند شناور به ناوگان دریایی 7به افزوده شدن تعداد هرمزگان گفت: در حوزه های مختلف گام های خوبی در ناجا برداشته شده و امید است پیشرفت های بیشتری حاصل شود. وی با اشاره به اینکه مأموریت های ناجا در حوزه دریابانی باوجود افزوده شدن این امکانات بهتر انجام می گیرد، افزود: در استان هرمزگان با تلاش مأموران سخت کوش انتظامی و دریابانی وضعیت مطلوب است البته کمبودهایی وجود دارد که با توجه به وضعیت استان کارهای خوبی بالاخص در امر مبارزه با قاچاق صورت گرفته است.

فرمانده ناجا بابیان اینکه متأسفانه براثر کوتاهی کردن برخی دستگاه ها در اجرای وظایف خود، مشکلات آن ها به سوی نیروی انتظامی  سرازیر می شود، اذعان داشت: ناجا با تمام توان مأموریت های محوله را انجام می دهد و در حوزه اجرا و پیشگیری نیز با توجه به بضاعت موجود اقدامات خوبی انجام داده ایم و تمام توان خود را به کار گرفته ایم. سردار اشتری با اشاره به موقعیت مهم و استراتژیک استان هرمزگان بیان داشت: اقداماتی بزرگ درزمینه مبارزه با پدیده شوم قاچاق در استان هرمزگان صورت گرفته است که البته این امید راداریم که شرایط از این نیز بهتر شود.

وی با تأکید بر اینکه نیروی انتظامی در تمام ایام سال با توجه به مناسبت ها و حوادث گوناگون درگیر است، ادامه داد: در هنگام سیل ابتدای سال جاری ناجا در آماده باش کامل بود و اطلاع رسانی خوبی در این خصوص صورت گرفت و همکاران ما با تمام توان و غیرت مثال زدنی نسبت به امدادرسانی به سیل زدگان اقدام کردند. فرمانده ناجا بابیان اینکه پلیس در کنار گستردگی مأموریت ها وظیفه استقرار و ارتقای امنیت، آرامش و نظم را در جامعه بر عهده دارد، اظهار داشت: طبق افکار سنجی و نظرسنجی های صورت گرفته مردم از عملکرد ناجا رضایت دارند و فرماندهی معظم کل قوا (مدظله العالی) نیز از عملکرد این نیرو رضایت داشته اند که این برای ما مایه افتخار و مباهات است.

سردار اشتری با اشاره به راه اندازی طرح ناظر یک تصریح  دستگاه در بحث عفاف و حجاب مسئولیت 26کرد:  مصوبه در این رابطه وجود دارد که تنها ۳۰۰دارند و  مورد از آن ها مربوط به ناجا است. با همه 2۰حدود تلاش های صورت گرفته همکارانم در ناجا برای مقابله با بدحجابی باید دستگاه های متولی بیشتر از قبل دلسوزی کرده و وارد عمل شوند. آیت الله «غلامعلی نعیم آبادی» نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان در ادامه این دیدار بیان داشت: دشمن برای تضعیف نظام سرمایه گذاری کرده و این در حالی است که میدان کار در استان هرمزگان برای ناجا بسیار زیاد است و بایستی متناسب با نیروها امکانات نیز تقویت شود.وی بااینکه تزریق تجهیزات دریابانی در راستای همین نیاز و مطابق نظر مردم است، افزود: قاچاقچیان دارای پیشرفته ترین امکانات و تجهیزات هستند و این امر باعث می شود تا برای مقابله با آنان ما نیز خود را به امکانات مدرن و پیشرفته تجهیز کنیم.

آیت الله نعیم آبادی با اشاره به عوامل قاچاق اظهار داشت: یکی از عوامل قاچاق حرص و طمع انسان ها است که می خواهند از راه نامشروع و یک شبه ره صدساله را طی کنند و دیگری برنامه ریزی کلان دشمن است تا با ضربه زدن به ریشه اقتصاد از طریق قاچاق به اصل نظام جمهوری اسلامی صدمه وارد کند. امام جمعه بندرعباس بابیان اینکه ما فرزندان خوب و زحمت کشی در ناجا داریم که در راستای تحقق ش عارهای انقلاب اسلامی شهدای زیادی را تقدیم انقلاب کردند، گفت: اگر آمریکا جرات حمله ندارد به دلیل عزم جدی نیروهای مسلح و توانمندی و تجهیزات در اختیار آنان است.

وی ادامه داد: اگر در بحث قاچاق،  قاچاقچیان بدانند  که ناجا دارای تجهیزاتی مدرن است، این خود یک عامل بازدارنده برای آنان خواهد بود و در دل آنان رعب و وحشت ایجاد می شود. نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان با اشاره به اینکه باید آن چنان در حوزه دریا مقتدرانه عمل کنیم که حتی قاچاقچیان در اندیشه خود نیز به فکر قاچاق نیفتند، افزود: برادران ناجا با همین امکانات محدود مردانه می جنگند و مبارزه می کنند اما بدون تجهیزات ره به جایی نخواهیم برد. آیت الله نعیم آبادی تصریح کرد: مجلس و دولت باید در بحث امکانات به کمک ناجا بیایند زیرا امنیت موضوع کوچکی نیست که این وظیفه خطیر به دست فرزندان ایران اسلامی در ناجا سپرده شده است. امام جمعه بندرعباس اظهار داشت: استان هرمزگان  وضعیت ًدارای جزایر زیادی است که متأسفانه بعضا حجاب مسافران و گردشگران در آنجا مناسب نیست و می بایست برای این امر، فکر و تدبیری اندیشه شود. وی با تأکید بر اینکه ما ناجا را دلسوز نظام می دانیم بیان داشت: اگر جلوی بدحجابی گرفته نشود به بی حجابی کشیده می شود و این شایسته نظامی که بر پایه قرآن و ارزش ها پایه گذاری شده نیست. باید مجلس  مبارزه با بدحجابی دست ٔ و دستگاه های متولی درزمینه در دست یکدیگر دهند و وارد عمل شوند وگرنه  یکدست صدا ندارد و تنها با یک ارگان نمی توان جلوی چنین مشکلاتی را گرفت.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها