نتایج انتخابات اتاق بازرگانی بندرعباس اعلام شدانتخابات اتاق بازرگانی در حالی برگزار شد که مهرداد بازرگان یکی از چهره های مطرح اتاق بازرگانی و جند تن از کاندیداهای دیگر یک روز پیش از انتخابات اتاق از فهرست حذف و چند تن دیگر از جمله عبدالمجید صباغی زاده پسر سابق اتاق بندرعباس به این لیست اضافه گردیدند.

 طبق اعلام انجمن نظارت بر انتخابات دوره نهم اتاق های بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران، صلاحیت 43 نامزد برای حضور در انتخابات تایید شده است. همچنین اسامی 633 نفر واجد شرایط رای‌دهی نیز اعلام شده است.

پس از شمارش آرای انتخابات اتاق در گروه  بازرگانی محمد راستی، سید محسن بنی هاشمی،بدر دریابان، عبدالحمید افندی و حمید طیبی در بخش بازرگانی انتخاب شدند.

در گروه معدن نیز حسن روحانی تازیانی و علی باژیان و در گروه کشاورزی عبدالمجید صباغی زاده، محمد رضا صفا و عباس براهیمی قلعه قاضی و در نهایت در گروه صنعت مهران نجاتی، محمد آشینه، سید پرویز محبی نوذر، حسین معصومی و ایمان جمالی انتخاب شدند.

درنهایت ائتلاف «فردایی بهتر، اتاقی برای همه اعضا» توانست با مجموع 7 کرسی از 15 کرسی اتاق بازرگانی در این انتخابات را تصاحب کند.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها