خودروهای فرسوده، مهمترین معضل ناوگان تاکسیرانیرئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بندرعباس، وجود خودروهای فرسوده در ناوگان تاکسیرانی را از جمله مشکلات بزرگ این ناوگان عنوان کرد.

 

به گزارش صبح ساحل به نقل از فارس، سعید حسینی‌پور با اشاره به اینکه تعداد تاکسی‌های فرسوده در شهر بندرعباس در حال افزایش است، اظهار داشت: یکی از بزرگترین مشکلات در حوزه تاکسیرانی، تبدیل خودروهای فرسوده به نو است.

 

وی افزود: شرایط خاص آب و هوایی بندرعباس به تنهایی نقش موثری در تسریع روند فرسودگی تاکسی‌ها دارد، بنابراین تاکسی ها با توجه به استهلاک بالایی که نسبت به دیگر خودروها دارند، باید طی بازه زمانی کمتری تعویض و نوسازی شوند.

 

رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بندرعباس تصریح کرد: با توجه به افزایش قیمت خودرو بسیاری از تاکسیرانان توانایی خرید خودرو نو را به صورت نقد ندارند و نیازمند تسهیلاتی با سود کم و قسط‌بندی بلند مدت هستند.

وی با تاکید بر اینکه ناوگان ناکسیرانی نیازمند حمایت‌هایی از سوی دولت است، خاطر نشان کرد: اگر نقدینگی و اعتبار بیشتری به این سازمان تعلق بگیرد و نگاه مسؤولین بالا دست تقویت شود، بدون شک شاهد بهتر شدن وضعیت کنونی خواهیم بود.

 

حسینی‌پور با اشاره به اینکه این شهر قطب اقتصاد کشور بوده و مردم شریف و زحمتکش آن شایستگی بهترین امکانات رفاهی را دارند، بیان کرد: مردم این شهر نیاز دارند از خدمات با کیفیت شهری استفاده کنند و قطعا با توجه به مقرون به صرفه بودن حمل و نقل عمومی و با بالا رفتن سطح کیفیت این خدمات، شهروندان بیشتر از پیش از خدمات بهره‌مند می‌شوند و قطعا به پایین آمدن حجم ترافیک شهر کمک شایانی خواهد شد.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها