واگذاری بیمارستان خلیج فارس به بخش خصوصیبیمارستان خلیج فارس قشم با هدف ایجاد گردشگری پزشکی و با رقم سرمایه گذاری ۴۰۰ میلیارد ریال به بخش خصوصی واگذار می‌شود.بیمارستان خلیج فارس قشم با هدف ایجاد گردشگری پزشکی و با رقم سرمایه گذاری ۴۰۰ میلیارد ریال به بخش خصوصی واگذار می‌شود.

 

به گزارش صبح ساحل به نقل از ایرنا، معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم شامگاه یکشنبه در نشستی با خبرنگاران گفت: برای خصوصی سازی، سرمایه گذاران مرتبط با خیرین سلامت در اولویت قرار دارند.

 

مرتضی شیخ‌زاده از خیران سلامت استان هرمزگان به عنوان یکی از گزینه‌های واگذاری یاد کرد و ادامه داد: ارائه خدمات پزشکی رایگان به قشر بی بضاعت از اهداف مشترک دو طرف است.

 

وی اظهار داشت: این بیمارستان هم اینک به ۳۷ بیمار دیالیزی خدمت ارائه می کند.

معاون سازمان منطقه آزاد قشم افزود: موقعیت جغرافیایی و همجواری بیمارستان با فرودگاه بین المللی، سایت بانکرینگ و فعالیت های نفتی و روستای سَلَخ سودآوری سرمایه را تضمین می‌کند و از مولفه‌های تسهیل‌ ورود سرمایه‌گذار به این بخش به شمار می‌رود.

 

شیخ زاده با اشاره به اینکه قرارداد واگذاری بیمارستان آماده شده است، ادامه داد: ایجاد اتاق عمل، آی سی یو و همچنین بخش‌های زنان و زایمان از جمله تعهدات آن است.

شهرستان قشم شامل جزیره‌های قشم، هنگام و لارک با حدود ۱۵۰ هزار نفر جمعیت به طول ۱۵۰ و عرض میانگین ۱۱ کیلومتر در میان آب‌های خلیج فارس قرار دارد.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها