ذوالقدر از پرسش از وزیر انصراف دادنماینده میناب از سوالش از وزیر کشور که قرار بود امروز در صحن علنی مجلس از رحمانی فضلی پرسیده شود انصراف داد.

 

به گزارش صبح ساحل به نقل از خبرگزاری صدا­ و سیما، آقای سید مصطفی ذوالقدر نماینده میناب از سوال خود از وزیرکشور در خصوص ضرر و زیان به صاحبان ریلی در اثر اقدامات غیرکارشناسی انصراف داد.

 

آقای علی اصغر یوسف نژاد عضو هیات رئیسه مجلس در جلسه امروز اعلام کرد تقاضای جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی مبنی بر ارجاع طرح اساسنامه شرکت­ ملی گاز ایران به کمیسیون انرژی جهت رسیدگی طبق اصل ۸۵ قانون اساسی اعلام وصول شد.

  

وی همچنین گفت: اقای سید مصطفی ذوالقدر نماینده مردم میناب­ از سوال خود از وزیر کشور در خصوص ضرر و زیان به صاحبان ریلی در اثر اقدامات غیر کارشناسی انصراف داد همچنین سوال ملی سید ناصر موسوی لارگانی نماینده فلاورجان از وزیر امور اقتصاد و دارایی در خصوص عدم برخورد با تخلفات رئیس سازمان خصوصی سازی اعلام وصول شد.

 

اقای یوسف نژاد ادامه داد: دو سوال ملی اقای سعید باستانی نماینده تربت حیدریه از وزیر راه و شهرسازی­ در خصوص علت تبعیض در ارایه خدمات مسافری قطار‌های شهر‌های مختلف کشور و عدم استفاده از تولیدات داخلی در صنایع ریلی کشور اعلام وصول شد.

 

نماینده قائمشهر از پاسخ وزیر کشور قانع شد
علی ادیانی راد نماینده مردم قائمشهر­ در مجلس شورای اسلامی از پاسخ وزیر کشور درباره قانون مدیریت جامع خدمات شهری، نبود درآمد پایدار شهرداری‌ها و تشکیل سازمان توسعه و عمران دریا و سواحل قانع شد.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها