افزایش 11.5 درصدی صادرات نفتی از بندر شهید رجاییبه گزارش صبح ساحل، مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر شهید رجایی هرمزگان گفت: سه میلیون و ۲۵ هزار و ۷۰۳ تن فرآورده نفتی در چهار ماه نخست سال ۹۸ از این بندر به خارج کشور صادر شد که این میزان در همسنجی با پارسال ۱۱.۵ درصد افزایش نشان می‌دهد.

الله مراد عفیفی پور روز یکشنبه در جمع خبرنگاران افزود: در این مدت همچنین، پنج میلیون و ۵۶۱ هزار تن فرآورده نفتی با افزایش ۵۷ درصدی در مقایسه با زمان مشابه پارسال ترانزیت شد.

 

افزایش ۱۱.۷ درصدی صادرات غیرنفتی از بندرشهید رجایی

  

مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان همچنین از افزایش ۱۱.۷ درصدی صادرات غیرنفتی از بندرشهید رجایی در چهار ماه نخست سال جاری خبر داد.

 

عفیفی پور گفت: حجم صادرات کالاهای غیرنفتی در بزرگترین بندر تجاری ایران در این مدت به رقم ۱۳ میلیون و ۴۰۸ هزار و ۷۹۲ تن رسید.

 

وی بیان داشت: در این مدت همچنین ۲ میلیون و ۸۰۱ هزار و ۸۰۳ تن کالای غیرنفتی وارد بندر شهید رجایی شد و یک میلیون و ۱۴۶ هزار و ۷۶۹ تن نیز ترانزیت شد.

 

این مسوول از ترانشیپ یک میلیون و ۲۶۱ هزار و ۶۶۸ تن کالای غیرنفتی با افزایش ۲۷درصد و کابوتاژ ۱۱۸ هزار و ۸۸۸ تن کالای غیرنفتی با افزیش ۱۰۰ از بندرشهید رجایی خبر داد.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها