۲۰۰ مدرسه در استان هرمزگان احداث می‌شود/ حمایت از ایجاد پالایشگاه‌های کوچکاستاندار هرمزگان گفت: برنامه‌ریزی‌های لازم برای احداث 200 باب مدرسه در استان انجام شده است.

به گزارش صبح ساحل و به نقل از خبرگزاری فارس، فریدون همتی ظهر امروز در آئین آغاز عملیات اجرایی تکمیل دبیرستان تیزهوشان ابن سینا اظهار داشت: مقام معظم رهبری از تولیدکنندگان به عنوان رزمنده یاد کردند و این امر بیانگر این است که واقعا جنگ اقتصادی مانند جنگ نظامی است و ساز و کارهای جنگ تحمیلی باید در این جنگ هم رعایت شود.

وی ادامه داد: در جنگ اقتصادی هم مانند جنگ نظامی هر کسی باید گوشه ای از کار را در دست بگیرد تا به موفقیت برسیم.

همتی افزود: تشویق و حمایت از واحدهای پالایشگاهی کوچک مقیاس، در دستور کار ماست و حمایت می‌کنیم تا نفت خام را به فرآورده تبدیل کنند و راه دشمن برای تحریم نفت خام بسته شود.

استاندار هرمزگان تاکید کرد: محیط زندگی بخشنده است و یک چیزهایی را به ما می‌بخشد لذا لازم است ما هم در مواجهه با محیط بخشنده باشیم.

وی اظهار داشت: اینکه صنایع مستقر در هرمزگان در راستای انجام مسؤولیت‌های اجتماعی فعالیت می‌کنند نشان از بخشندگی انسان‌ها به محیط است.

همتی خاطرنشان کرد: با وزارت آموزش و پرورش توافق کرده ایم که آن ها ۱۰۰ مدرسه در استان بسازند و ما هم ۱۰۰ مدرسه دیگر را با ظرفیت بخش خصوصی به بهره‌برداری برسانیم که در مجموع ۲۰۰ مدرسه در سطح استان ساخته می‌شود.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها