مدیرعامل ستاددیه استان هرمزگان خبرداد:

آزادی ۷ زندانی جرائم غیرعمد از زندان‌های هرمزگانبه گزارش صبح ساحل به نقل از میزان، مرادی نژاد از آزادی ۷ زندانی جرائم غیرعمد همزمان با دهه امامت و ولایت در استان هرمزگان خبر داد.

 

مدیرعامل ستاد دیه هرمزگان گفت: همزمان با دهه امامت و ولایت ۷ زندانی جرایم غیر عمد با بدهی یک میلیارد و ۸۷۰ میلیون تومانی در هرمزگان آزاد شده اند.

 

وی افزود: زندانیان با تخفیف شاکیان، منابع استانی و کمک خیران آزاد شدند. هم اکنون ۵۹ زندانی جرائم غیرعمد با بدهی ۱۴ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان چشم انتظار کمک خیران هستند. این افراد به علت ناتوانی در پرداخت دیه، محکومیت مالی و مهریه در زندان هستند.

 

مرادی نژاد در ادامه عنوان کرد: مردم نیک اندیش برای آزادی زندانیان نیازمند کمک‌های نقدی را به شماره حساب ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۹۳۶۷۰۶ واریز کنند.

 

مدیرعامل ستاددیه استان هرمزگان از راه اندازی پویش مردمی رسم ابرار برای آزادی زندانیان در کشور و استان خبر داد و گفت: این پویش از سوم تا پنجم شهریور برگزار می‌شود و مردم کمک‌های نقدی را با شماره گیری کد دستوری #۷۷۷۷۰۷۶*۷۸۰* و شماره کارت بانکی ۶۲۸۰۲۳۱۴۹۵۱۹۹۷۵۳ پرداخت کنند.

 

وی اضافه کرد: از ابتدای سال تاکنون ۸۶ زندان جرائم غیرعمد با بدهی ۲۷ میلیارد تومان و در یکسال گذشته ۲۳۵ زندانی با بدهی ۶۱۵ میلیارد ریال از زندان‌های استان آزاد شدند.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها