اجرای نمایش بریم بریتانیا پایان یافت  نمایش «بریم بریتانیا» به نویسندگی و کارگردانی مصیب داوری از ۳۰ مرداد در پلاتو آفتاب بندرعباس به روی صحنه رفت.


به گزارش ایسنا، اجرای نمایش «بریم بریتانیا» به نویسندگی و کارگردانی مصیب داوری، تهیه کنندگی مجتبی بهمنی وشهروز علی زاده و مشاوری نویسنده و کارگردانی رضا آزاد دریایی از ۳۰ مرداد آغاز و تا ۸ شهریور در پلاتو آفتاب بندرعباس برگزار شد.

در این نمایش عاطفه اقتداری، لیلا غلامی، سارا ساربانی، معصومه قدرتی، نسیبه جمشیدی، ریحانه جعفری، آرتمیس خراسانی و رضا جوزری به ایفای نقش می‌پرداختند.

مصیب داوری  اظهار کرد: نمایش «بریم بریتانیا» کاری از گروه تئاتر جولاسک بوده و حدود سه ماه است برای اجرای آن در حال تمرین هستیم.وی افزود: موقعیتی تاریخی در شهر بندرعباس در گذشته را به‌عنوان سوژه قرار دادیم و پس از انجام کارهای تحقیقاتی و پژوهشی شروع به نگراش متن کردیم.نویسنده و کارگردان نمایش «بریم بریتانیا» ادامه داد: متن این نمایش را به‌صورت کارگاهی و همراه با گروه اجرایی نوشتیم و این‌گونه نبوده که متن را از قبل آماده کرده و در اختیار بازیگران قرار دهیم.


داوری با تأکید بر اینکه قصه نمایش «بریم بریتانیا» تقابلی است که فکر می‌کنم تماشاگران آن را دوست داشته باشند، تصریح کرد:قصه مربوط به 100 سال پیش است، نمی‌گویم عین این قصه اتفاق افتاده اما شباهت‌های تاریخی وجود دارد که به آن پروبال داده و به مرحله اجرا رساندیم.


وی بیان کرد: دوست داریم تماشاگران کار را ببینند و با قطعیت می‌گویم که لذت خواهند برد، نمایش بازیگران خیلی خوب و خلاقی دارد که با دل‌وجان کار می‌کنند؛ تقریباً روزی پنج ساعت تمرین می‌کنیم و کار به مرحله خوبی رسیده است.نویسنده و کارگردان نمایش «بریم بریتانیا» اظهار کرد: قطعاً یکی از برنامه‌های گروه این است که کار را برای ارائه در یکی از جشنواره‌های تئاتر نیز آماده کنیم اما در وهله اول اجرای عمومی در بندرعباس و در صورت امکان در شهرهای دیگر هرمزگان برای ما مهم است.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها