بسته شدن مسیر‌های قاچاق چوب جنگلی در رودانرئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری رودان از بسته شدن مسیر‌های قاچاق چوب جنگلی در این شهرستان خبر داد.

حسین محسنی زاده با اعلام این خبر گفت: با همت نیرو‌های یگان حفاظت از قاچاق چوب در رودان جلوگیری شده است.

وی با بیان اینکه با تلاش نیرو‌های یگان حفاظت شهرستان مسیر‌های قاچاق چوب جنگلی بسته شده است، تصریح کرد: جلوی قاچاق چوب در شهرستان رودان با استقرار گروه‌های ثابث و سیار گرفته شده است.

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری رودان افزود: تمام مبادی ورودی و خروجی شهرستان با همکاری پلیس راه تحت کنترل بوده و نیرو‌های مستقر اجازه قاچاق چوب به سودجویان را نمی‌دهند.

فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی شهرستان رودان اضافه کرد: نیرو‌های یگان حفاظت منابع طبیعی در پاسگاه‌های ویژه منابع طبیعی رودان و زیارتعلی به صورت شبانه روزی مستقر هستند.

محسنی زاده ضمن ابراز خرسندی از بسته شدن مسیر‌های قاچاق چوب جنگل ها، اظهار کرد: هماهنگی و تعامل با نیروی انتظامی نیز در بحث رسیدگی و برخورد با متخلفان و متجاوزان به عرصه‌های ملی و منابع طبیعی انجام شده است  و قرار است این نیرو‌ها در زمینه سایر تخلفات حوزه منابع طبیعی کمک رسان یگان حفاظت منابع طبیعی باشند.

وی از دوستداران و گردشگران طبیعت خواست در صورت مشاهده هرگونه تخریب و قطع درختان و آتش سوزی در عرصه‌های جنگلی و مرتعی استان مراتب را به شماره تلفن رایگان ۱۵۰۴ اطلاع دهند.برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها