شهرهای هرمزگان گران‌ترین مسیر‌های هوایی ایران!انجمن شرکت‌های هواپیمایی ایران کف و سقف نرخ بلیت‌های ۱۹۳مسیر هوایی داخلی را منتشر کرد.
گران‌ترین مسیرهای هوایی مربوط به فرودگاه‌های استان هرمزگان از جمله قشم، کیش و بندرعباس است.  انجمن شرکت‌های هواپیمایی ایران کف و سقف نرخ بلیت‌های ۱۹۳مسیر هوایی داخلی را منتشر کرد.
سقف نرخ بلیت تنها یک مسیر، بالاتر از یک میلیون تومان است؛ مسیر مشهد-ماهشهر با سقف قیمتی یک میلیون و ۴۹ هزار و ۶۰۰ تومان.  در عین حال سقف قیمتی ۴۲ مسیر پروازی بالاتر از ۹۰۰ هزار تومان تعیین شده که مسیرهای پروازی مشهد (چه به‌عنوان مبدا و چه به‌عنوان مقصد) گران‌ترین مسیر است.   همچنین با توجه به کف قیمت‌های تعیین شده، گران‌ترین کف قیمت متعلق به مسیر رشت-قشم با کف قیمت ۲۷۴ هزار و ۵۰۰ تومان است. 
گران‌ترین سقف قیمتی که بین ۹۰۰ هزار تومان تا یک میلیون تومان قرار دارند عبارتند از: مشهد-تبریز با سقف ۹۹۶ هزار و ۷۰۰ تومان، مشهد- کیش و رشت-قشم هر کدام با سقف ۹۹۴ هزار و ۹۰۰ تومان، مشهد-لار با سقف ۹۹۲ هزار و ۷۰۰ تومان، بندرعباس-رشت با سقف ۹۹۲ هزار و ۶۰۰ تومان، ایلام -مشهد با سقف ۹۹۱ هزار و ۷۰۰ تومان، کیش-ساری با سقف ۹۹۰ هزار و ۲۰۰ تومان، تهران-چابهار با سقف ۹۸۷ هزار و ۸۰۰ تومان، شیراز- ارومیه با سقف ۹۸۵ هزار و ۷۰۰ تومان، مشهد-عسلویه با سقف ۹۸۴ هزار و ۹۰۰ تومان و کیش-زنجان با سقف ۹۸۴ هزار و ۷۰۰ تومان. 
کف اعلام شده برای بلیت هواپیما هم بر اساس نرخ‌های اعلام شده، ۱۷۳ هزار و ۴۰۰ تومان است که اغلب در مسیرهای کوتاه پروازی اعمال شده است
برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها