سیگارهای قاچاق در واژگونی خودرو کشف شدفرمانده انتظامی شهرستان بندرعباس از کشف بیش از 172 هزار نخ سیگار قاچاق از یک خودرو واژگون شده در بندرعباس خبرداد.

 

به گزارش صبح ساحل به نقل از خبرگزاری موج، سرهنگ محمد اسماعیل مشایخ فرمانده انتظامی شهرستان بندرعباس، گفت: در پی اعلام خبر مبنی بر یک مورد واژگونی در محور ایست و بازرسی شهید میرزایی به سمت پاسگاه قطب آباد بلا فاصله اکیپی ماموران به محل اعزام شدند.

وی افزود: ماموران پس از حضور در محل مشاهده کردند خودرو سواری واژگون شده حامل بار سیگار قاچاق است که خودرو جهت بررسی دقیق به یگان منتقل شد.

 

این مسوول انتظامی اظهارداشت: در بازرسی دقیق از خودرو مذکور 172 هزار نخ سیگار کشف و ضبط شد.

سرهنگ مشایخ با بیان اینکه ارزش تقریبی محموله کشف شده برابر نظر کارشناسان 800 میلیون ریال براورد شده است تصریح کرد: در این رابطه یک نفر دستگیر و با تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شد.

 

فرمانده انتظامی بندرعباس پدیده قاچاق را برای استان و کشور تهدید اقتصادی بزرگی دانسته و از عموم شهروندان خواست در صورت مشاهده و برخورد با هرگونه بی نظمی و فعالیت مجرمانه قاچاقچیان و افراد سودجو و قانون گریز از طریق تماس تلفنی با مرکز فوریت های پلیسی 110، نیروی انتظامی را در امر مبارزه جدی و قاطعانه با پدیده قاچاق یاری کنند.

*عکس آرشیوی است.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها