قایقرانان هرمزگان در لیست دعوت شدگان به اردوی تیم ملی بانوانبه گزارش صبح ساحل به نقل از - ایرنا- با اعلام لیست نفرهای دعوت شده به ششمین مرحله از اردوگی آمادگی تیم ملی قایقرانی آهای آرام بانوان کشورمان، نام دو نفر از پاروزنان هرمزگان نیز به چشم می خورد.

دور جدید تمرین ها تیم ملی آب‌های آرام زنان پس از مسابقه قهرمانی جهان در قالب ششمین مرحله اردوی آمادگی در دو بخش کایاک و کانو و با هدف حضور موفق در مسابقه قهرمانی آسیا و کسب سهمیه المپیک قاره‌ای انجام می شود.

نایب رییس هیات قایقرانی هرمزگان روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: کیانا کمال زاده و هدیه کاظمی دو قایقران هرمزگانی دعوت شده به این اردو در بخش کایاک هستند.

آرزو پاسلار بیان داشت: طبق برنامه اعلام شده از سوی فدراسیون قایقرانی اردوی تیم ملی با حضور ۱۲ نفر از ۲۴ شهریورماه تا ۱۲ مهر در دریاچه مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار می شود.

وی خاطرنشان کرد: مسابقه قهرمانی آسیا و انتخابی المپیک قاره آسیا در رشته آب‌های آرام اوایل سال ۹۹ در تایلند برگزار می‌شود و تیم‌های ملی آب‌های آرام کشورمان خود را برای حضور در این رقابت‌ها آماده می‌کنند.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها