راه اندازی مرکز فنی و حرفه ای در سیریکفرماندار شهرستان سیریک از راه اندازی و تامین امکانات و تجهیزات مرکز فنی و حرفه‌ای در این شهرستان با حمایت های سفیر ژاپن در ایران خبر داد‌.

 

به گزارش صبح ساحل به نقل از دریا؛ احمد جمالدینی بیان داشت: با ترویج یادگیری مهارت‌های فنی وحرفه ای به جوانان مستعد فرصتی فراهم می شود تا با کم کردن مشکلات بیکاری و ایجاد درآمد کافی، زمینه رشد و تعالی آنان عینیت یابد.

جمالدینی ادامه داد: راه اندازی مرکز فنی و حرفه ای در شهرستان سیریک از آرزوهای دیرینه جوانان این شهرستان است.

 

وی افزود: یکی از راههای رشد، توسعه، اشتغال، کار آفرینی و مهارت آموزی در شهرستان توسعه آموزش فنی و حرفه ای برای جوانان است.

فرماندار شهرستان سیریک اذعان کرد: با توجه به طرح توسعه سواحل مکران و اهمیت ایجاد و راه اندازی مراکز صنعتی ، تولیدی بسیار لازم و ضروری است که مرکز فنی و حرفه ای در شهرستان متناسب با ظرفیت‌ها و پتانسیل هایی که در آینده نزدیک و نیاز امروز جامعه است برگزار و اجرا شود.

 

احمدجمالدینی ایراد کرد: با پیگیری های انجام شده و با کمک سفیر ژاپن در ایران مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای در روزهای آینده در شهرستان راه اندازی و امکانات و تجهیزات آن تامین و نصب خواهدشد.

جمالدینی اظهارکرد: با راه اندازی مرکز فنی و حرفه ای در شهرستان و آموزش رشته های فنی و حرفه ای، تعمیر موتورهای دریائی ، تراشکاری، تعمیر لوازم سرد و خنک کننده، جوشکاری، مهارت های هفت گانه کامپیوتر و دیگر مشاغل مورد نیاز قطعا تاثیر بسزایی در ایجاد شغل در سطح شهرستان خواهد شد.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها