احتمال گرد و غبار رقیق در هرمزگان دور از انتظار نخواهد بودکارشناس پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان هرمزگان گفت: از لحاظ دمایی از فردا به‌طور نسبی شاهد افزایش دما به‌ویژه در مناطق شرقی استان خواهیم بود که تا روز چهارشنبه تداوم خواهد داشت.
به گزارش صبح ساحل مرضیه افزود: با توجه به‌سوی شرقی جریانات، طی امروز شاهد وزش باد جنوب شرقی در مناطق دریایی خواهیم بود و دریا کمی مواج پیش‌بینی می‌شود.

وی با بیان اینکه در جزایر خلیج‌فارس نیز شاهد مه صبحگاهی و در طول روز غبار محلی خواهیم بود، تصریح کرد: با توجه به تأثیر سامانه مونسونی در ساعات بعدازظهر در ارتفاعات استان رشد ابر پیش‌بینی می‌شود که در برخی نقاط از جمله منطقه بشاگرد همراه با رگبار موقتی و رعدوبرق پراکنده خواهد بود.

سی‌سی پور خاطرنشان کرد: با تقویت بادهای 120 روزه در جنوب شرق کشور، احتمال گردوغبار رقیق طی روزهای دوشنبه و سه‌شنبه در شرق و شمال استان دور از انتظار نخواهد بود.

کارشناس پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان هرمزگان در پایان گفت: از لحاظ دمایی از فردا به‌طور نسبی شاهد افزایش دما به‌ویژه در مناطق شرقی استان خواهیم بود که تا روز چهارشنبه تداوم خواهد داشت.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها