موانع پیش‌روی سرمایه‌گذاری در جزیره هرمز برداشته شودمعاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان با بیان اینکه در توسعه هرمز باید بنا بر اصول طرح جامع این جزیره حرکت کرد، گفت: لازم است فرمانداری و اداره کل توسعه جزایر هرمزگان موانع پیش روی سرمایه‌گذاری در هرمز را برطرف کنند.

 

به گزارش صبح ساحل به نقل از خبرگزاری تسنیم، ایرج حیدری شامگاه سه‌شنبه در نشست بررسی راه‌های توسعه گردشگری با اشاره به اهمیت هرمز در مبحث گردشگری اظهار داشت: رونق فعالیت‌های گردشگری در جزیره هرمز می‌تواند نقش به‌سزایی در توسعه جزیره و بهبود اشتغال داشته باشد.

 

وی با بیان اینکه برای ایجاد زیرساخت‌های گردشگری در هرمز لازم است جذب سرمایه‌گذاری‌ها در دستور کار دستگاه‌های اجرایی متولی قرار گیرد اضافه کرد: نیاز است فرمانداری بندرعباس و اداره کل توسعه جزایر استانداری و سایر دستگاه‌های اجرایی ذی‌ربط برنامه‌های توسعه‌ای جزیره هرمز را با دقت دنبال و موانع پیش‌روی سرمایه‌گذاران در این جزیره را برطرف کنند.

 

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان ادامه داد: توسعه فعالیت‌های بوم‌گردی از جمله اقدامات دیگری است که می‌تواند در جذب گردشگران و بهبود فضای کسب و کار در جزیره هرمز حائز اهمیت باشد.

 

حیدری با بیان اینکه فعالیت‌های خوبی در باب توسعه گردشگری هرمز در سال‌های اخیر آغاز شده است افزود: سند توسعه جزیره هرمز باید محور برنامه‌ریزی‌ها برای ایجاد زیرساخت‌ها در این جزیره باشد.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها