افزایش توان دفاعی نیروهای مسلح، ایران را به قدرت برتر منطقه بدل کردافزایش توان دفاعی و نظامی نیروهای مسلح توانسته است کشورمان ایران را به قدرت برتر منطقه بدل کند.

به گزارش صبح ساحل فرماندار بندرخمیر روز یکشنبه در نخستین روز از هفته دفاع مقدس در مراسم غبارروبی گلزار شهدای این شهرستان گفت: با این توان نظامی و دفاعی دیگر هیچ کشوری جرات ندارد به ایران روز بگوید.
میرهاشم خواستار افزود: هم اکنون کشور ما به لطف خون شهیدان به اوج قدرت و خودباوری رسیده وهمه کشورها نیز اذغان دارند که مردم ایران پشت‌ سر رهبر فرزانه انقلاب هستند و پیوند قلبی میان آنان و رهبری برقرار است.
وی بیان داشت: عزت و عظمت امروز کشور ما نیز حاصل خون شهداست.
فرماندار بندرخمیر اظهارداشت: شهیدان بر گردن همه ما حق زیادی دارند و امنیت،عزت و عظمت امروز کشور ما حاصل خون شهدا، جانبازان و خانواده آن‌ها است.

احیای نام شهیدان احیای ارزش هاست
مسوول دفتر نمایندگی ولی فقیه درسپاه ناحیه بندرخمیر نیز باگرامیداشت یاد و خاطره شهیدان بویژه شهدای دفاع مقدس گفت: احیای نام شهیدان و زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره شهدا در حقیقت احیای ارزش‌هاست.
حجت الاسلام والمسلمین علی محیایی افزود: شهیدان برای رضای خدا حرکت کردند و این ویژگی باید در آحاد جامعه تسری پیدا کند.
همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس همچنین فرماندار بندرخمیر به همراه فرمانده مقاومت بسیج این شهرستان و جمعی مسوولان در منزل جانباز «علی شهبازی» حضور یافته و با وی دیدار و گفت وگو کردند.
شهرستان بندر خمیر در ۷۰ کیلومتری غرب بندرعباس مرکز استان هرمزگان قرار دارد.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها