ستاره های احمدی جام را به خانه بردندبه گزارش صبح ساحل به نقل از خبرگزاری فارس از بندرعباس، دیدار فینال اولین دوره مسابقات فوتسال جام ستارگان استان در سالن فجر بندرعباس و با حضور مسؤولین استانی و حضور پر شور هواداران و علاقمندان به فوتسال برگزار شد.

در این دیدار دو تیم یاران امید و ستارگان احمدی برای کسب مقام قهرمانی و رسیدن به جام رقابت خود را با سوت داوران آغاز کردند و این تیم ستارگان بود که توانست درنیمه اول و با گل مجتبی سلیمانی به رختکن برود.

نیمه دوم نیز حملات ستارگان برای رسیدن به گل‌های بیشتر ادامه داشت تا اینکه میثم سلیمانی توانست برای دومین بار تور دروازه یاران امید را به لرزه در آورد.

اما این پایان کار دو تیم نبود و حملات یاران امید منجر به اولین گل این تیم توسط سعید اقتداری شد تا در نهایت این دیدار با همین نتیجه به پایان برسد و ستارگان احمدی جام قهرمانی را بالای سر ببرد.

قضاوت دیدار فینال این رقابت ها بر عهده مهرداد هاشمی، محسن قاسمپور و مهدی جلوداری بود.

مراسم پایانی و اهدای جام و مدال قهرمانی به تیم ها با حضور جمعی از مدیران استان و بندرعباس برگزار شد.

همچنین تیم بندر آرمان به عنوان تیم اخلاق شناخته و کاپ اخلاق را دریافت، حسن دهقانی از ستارگان احمدی به عنوان برترین دروازه بان، حسن سپهری از آریا اسلام آباد با 7 گل زده، آقای گل و میثم سلیمانی به عنوان فنی ترین بازیکن انتخاب شدند.

اولین دوره مسابقات فوتسال جام ستارگان استان با حضور 8 تیم و از 23 شهریورماه آغاز شده بود.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها