سه کشته و چهار مصدوم در آتش سوزی یک منزل مسکونی در بندرعباسبه گزارش صبح ساحل به نقل از خبرگزاری صداوسیما مرکز خلیج فارس، معاون عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بندرعباس گفت: علت آتش سوزی نشت گاز از سیلندر گاز در آشپزخانه این منزل مسکونی بود.
حسن امینی زاده افزود: موقعیت این خانه به گونه‌ای بوده که آشپزخانه جلو اتاق محل زندگی این افراد بوده و موجب دودگرفتگی ساختمان شده است.
مدیر روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان نیز گفت: در این حادثه پنج نفر به بیمارستان خلیج فارس و دو نفر به بیمارستان شهید محمدی منتقل شدند.
فاطمه نوروزیان گفت: یک دختر پنج ساله، یک مادر باردار ۳۸ ساله و یک دختر ۱۸ ساله به دلیل شدت جراحت‌های وارد شده جان خود را از دست دادند و دو نفر دیگر بستری هستند.
نوروزیان گفت: یک مرد ۵۹ ساله با بیش از ۵۰ درصد سوختگی و یک بانوی ۵۲ ساله با ۴۵ درصد سوختگی نیز در بیمارستان شهید محمدی بستری هستند.
وی افزود: پزشکان تلاش بسیاری برای نجات جان نوزاد مادر باردار انجام دادند، اما متاسفانه به دلیل درصد بالای سوختگی مادر و شدت جراحت‌های وارد شده، نوزاد نیز مرده به دنیا آمد

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها