مردم هرمزگان باید از نتایج جلسات استان بهره‌مند شوندمعاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: جلساتی که تحت هر عنوان در استانداری برگزار می‌شود باید ختم به نتیجه کاربردی در جامعه شود و مردم استان از نتایج این جلسات بهره‌مند شوند.

 

به گزارش صبح ساحل به نقل از خبرگزاری فارس، سعید ناجی عصر امروز در جلسه کارگروه اجتماعی، فرهنگی، سلامت و بانوان و خانواده استان، اظهار داشت: هر چه جلسات به سمت کاربردی تر بروند به هدف خود که همان توسعه استان و خدمت به مردم است نزدیک‌تر خواهیم شد.

وی افزود: چنانچه در هر جلسه تنها یک مصوبه علمی و عملی تصویب و اقدامات لازم به منظور تحقق آن صورت گیرد می‌توان گفت جلسات خروجی و نتیجه داشته‌اند و این امر زمانی تحقق می‌یابد که تمامی اعضا در جلسه در این راستا گام بردارند.

 

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان با بیان اینکه برای رسیدن به یک نتیجه مطلوب در جلسات باید آمار و اطلاعات متقن وجود داشته باشد، گفت: برای رسیدن به یک نتیجه گیری مطلوب در جلسات باید از آمار و اطلاعات محرز و محکم استفاده شود تا بتوان آثار برگزاری جلسات را در جامعه مشاهده کرد.

ناجی بیان داشت: جلسات باید منتهی به خروجی بر اساس یک تصمیم‌گیری علمی، کارشناسی‌شده دقیق و روشن باشند و تنها صرف برگزاری یک جلسه نباید مد نظر دبیرخانه‌ها و اعضا باشد.

 

وی با بیان اینکه برای تصمیم‌گیری در مورد مسائل اجتماعی و فرهنگی نیز باید آمار و اطلاعات دقیقی داشت، افزود: برای رسیدن به هدف مورد نظر در مسائل اجتماعی و فرهنگی و رفع مشکلات این حوزه‌ها باید با تکیه بر اطلاعات دقیق تصمیم‌گیری کرد.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان تاکید کرد: در راستای بررسی مسائل اجتماعی باید هر ناهنجاری اجتماعی بسته به میزان شیوه آن در جامعه دیده شود و از کوچک شمردن یا بزرگ نمایی آنها پرهیز کرد زیرا این گونه مواجه شدن با معضلات اجتماعی منجر به نتیجه مطلوب در جامعه نخواهد شد.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها