اعزام دومین کاروان زیارتی مددجویان فین به مشهد مقدس به گزارش صبح ساحل، به نقل از خبرگزاری فارس عقیل سالاری، صبح امروز در گفت و گو با خبرنگار این خبرگزاری در بندرعباس از اعزام ۴۴ مددجو تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی(ره) به اردوی زیارتی مشهد مقدس خبر داد و اظهار داشت: هدف از اعزام مددجویان تحت حمایت کمیته امداد به سفرهای معنوی و زیارتی ارائه آموزه‌های دینی و ایجاد روحیه نشاط و شادابی در میان آنان است.

وی در خصوص همکاری این نهاد با موسسه‌های خیریه در قالب طرح شوق زیارت که اعزام مددجویان به مشهد مقدس است، افزود: دومین کاروان مددجویان این نهاد به تعداد ۴۴ نفر با همکاری موسسه خیریه اشرف الانبیاء تهران به اردوی آموزشی و زیارتی مشهد مقدس اعزام شد.

رئیس کمیته امداد فین، اعتبار هزینه شده جهت اعزام این مددجویان را بالغ‌ بر ۲۲ میلیون تومان عنوان کرد و افزود: مادران و دختران خانواده‌های ایتام تحت حمایت این نهاد که در قالب این کاروان به مشهد مقدس اعزام شدند، به مدت سه روز مهمان امام رضا (ع) خواهند بود.

سالاری بیان کرد: در حال حاضر یک هزار و ۸۵۳ خانوار در شهر فین از خدمات حمایتی کمیته امداد بهره‌مند هستند که از این تعداد ۲۵۳ خانوار از خانواده‌های ایتام هستند.

رئیس کمیته امداد فین گفت: مردم و خیران عزیز می‌توانند با مراجعه به سایت http://shogheziarat.emdad.ir و یا شماره‌گیری کد #۰۷۶۱۴*۸۸۷۷* از طریق تلفن همراه با مشارکت در طرح شوق زیارت یاری گر کسانی باشند که در حسرت زیارت مانده‌اند.

 

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها