کلنگ‌زنی سالن ورزشی 1200 نفری حاجی‌آبادبه گزارش صبح ساحل ، به نقل از خبرگزاری فارس از حاجی آباد، حمید جهانگیری بعد از ظهر  دیروز در نشست شواری ورزش شهرستان اظهار داشت: همه باید برای مهیا کردن امکانات ورزشی تلاش کنیم.

وی با اشاره به پروژه‌های زمین چمن مصنوعی روستاهای هاشم آباد، سرچاهان، باینوج، دهنوُ، گیس و دهستان بالا و پایین در بخش مرکزی افزود: در دولت تدبیر و امید نگاه ویژه ای به ورزش و به خصوص ورزش روستاها شد و دهیاری های شهرستان عملکرد خوبی در مشارکت پروژه های ورزشی با اداره ورزش و جوانان داشتند.

فرماندار حاجی آباد تاکید کرد: اعتبارات ورزشی باید براساس سرانه جمعیت شهرستان انجام شود و ما هم در کمیته برنامه ریزی اعتبارات لازم را پیش بینی می کنیم.

جهانگیری یادآور شد: زمین های چمن مصنوعی خوبی با مشارکت دهیاری ها در روستاها ساخته شده است اما کمبودات زیاد است و در خصوص محوطه سازی اداره ورزش و جوانان انتظار داریم که انجام شود.

وی در خصوص مشکلات استخر شهر حاجی آباد گفت: نظارت دقیق بر ساخت سونا و جکوزی استخر انقلاب شهر حاجی آباد انجام و نواقص آن برطرف شود.

شیبانی گفت: پروژه های اداره ورزش و جوانان به سمت مشارکتی سوق پیدا کرده که در این راستا آمادگی همکاری با شهرداری و دهیاری ها را داریم.

وی با اشاره به مشکل سالن ورزشی روستای چاله مورت افزود: اعتبار انشعاب آب و برق این سالن پیش بینی شده و به محض اختصاص اعتبار انشعاب آب و برق آن گرفته می شود.

 معاون پشتیبانی و منابع انسانی اداره کل ورزش و جوانان هرمزگان در خصوص نمایندگی اداره ورزش در بخش احمدی بیان کرد: این مورد با مدیرکل رایزنی و پیگیری می شود.

شیبانی با بیان نبود سالن استاندارد در شهرستان حاجی آباد عنوان کرد: به زودی سالن های استاندارد روستای هاشم آباد و سرچاهان افتتاح می شوند که امیدواریم این مشکل را برطرف کنند.

وی از اختصاص تجهیزات خوابگاهی به شهرستان حاجی آباد خبر داد و افزود: تعمیر کف پوش سالن ورزشی روستای شمیل در یک ماه آینده  انجام می شود.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها