بهره مندی 619 خانوار هرمزگانی از خدمات عمرانی کمیته امدادبه گزارش صبح ساحل ، به نقل از خبرگزاری برنا در هرمزگان، اصغر گلستانی ، مدیرتامین مسکن کمیته امداد استان هرمزگان گفت: تامین مسکن ضروری ترین و گران ترین خدمت این نهاد است و از طریق هم افزایی منابع کمیته امداد با مشارکت مردم ، موسسه های خیریه و همکاری گروه های جهادی به نیاز مندان ارائه می شود که در همین راستا رسیدگی به مسائل و مشکلات مددجویان در حوزه مسکن و دستگیری از این عزیزان از مهمترین وظایف این نهاد است.

گلستانی اظهار داشت: در شش ماهه نخست امسال 619 طرح عمرانی برای مددجویان در قالب ساخت، خرید، تکمیل، مقاوم‌سازی و تعمیر مسکن شهری و روستایی اجرا شده است که از این تعداد  493 مورد تعمیر و مقاوم سازی ، 43 موردتکمیل واحد مسکونی نیمه تمام و 83 مورد احداث و خرید مسکن روستایی و شهری برای مددجویان بوده است.

مدیرتامین مسکن کمیته امداد استان هرمزگان گفت: برای اجرای طرح های عمرانی مذکور چهار میلیارد و861 میلیون تومان اعتبار تخصیص یافته است که یک میلیارد و 690 میلیون تومان از سوی کمیته امداد، دو میلیارد و521 میلیون تومان از محل تسهیلات بانکی و مبلغ 650 میلیون تومان از محل مشارکت  مردم و خیران هزینه شده است.

وی یادآور شد: از مجموع اعتبارات هزینه شده  یک میلیارد و 351 میلیون تومان به بخش مسکن روستایی، دو میلیارد و 300 میلیون تومان تعمیر ، مقاوم سازی و تکمیل مسکن مددجویان  و یک میلیارد و 210 میلیون تومان به خرید و احداث مسکن شهری اختصاص یافته است .

گلستانی افزود: علاوه برنامه و بودجه در نظر گرفته شده برای سال جاری، امیدواریم بتوانیم با بر نامه ریزی های انجام شده در حوزه احداث مسکن برای نیازمندان به صورت مشارکتی ، تا پایان سال جاری با همکاری و مشارکت موسسه های خیریه و خیرین تعداد 600 واحد مسکونی نیز احداث و به مددجویان تحویل دهیم.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها